Karta Arcykapłan – uczucia oraz zamiary osoby

Ogólnie o karcie: Arcykapłan

Arcykapłan (Papież) oznaczony jest numerem 5. Uosabia wiarę oraz towarzyszącą jej podróż. Pokazuje, że powinniśmy skupić się na poszukiwaniu sensu życia. Podświadomość przesyła znaki, które nakierują nas na właściwą drogę. Wielokrotnie pokazuje zainicjowanie nowego etapu w życiu, wgłębienie się w sferę duchową. Widzimy więcej, czyli zmienił się schemat myślowy. Doznaliśmy oświecenia. Osoba w energii Arcykapłana ma poważanie z powodu swojej mądrości. Jest mentorem, który prowadzi nas przez życie lub udziela nam pomocy, kiedy to potrzebne. Karta czasami mówi o mądrości wyciągniętej z doświadczenia życiowego.

Karta Arcykapłan – uczucia oraz zamiary osoby

Tarot karta dnia: Arcykapłan

Karta doradza, aby zastanowić się nad sensem istnienia sfery duchowej. Co chce nam powiedzieć? Z jakiego powodu istnieje? Co zyskujemy? Jest to dzień, w którym możemy zaznać duchowego olśnienia, dlatego warto wybrać się z rodziną do świątyni/pomedytować. Dobrze byłoby wgłębić się w świat duchowy przy pomocy książek, filmów.

Arcykapłan w pytaniu o relacje

Papież jest dobrą przepowiednią dla związku. Opiera się na duchowym połączeniu. Normy oraz wierność w tym przypadku jest traktowana jak najważniejsze dobro. Często sygnalizuje zawarcie związku małżeńskiego. W negatywie może wskazywać na zdradę, problemy natury seksualnej.

Arcykapłan jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie miała jasny ustalony światopogląd. Silnie się go trzyma i żyje według wytycznych. Arcykapłan nierzadko wskazuje na księdza, radcę prawnego, gdyż kierują się zasadami. Tak samo może pokazywać nauczyciela, ponieważ to osobą, która dzieli się uzyskaną wiedzą.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Arcykapłan w pytaniu o uczucia i miłość

Papież ukazuje mężczyznę, z którym uda się zbudować związek przede wszystkim na poziomie duchowym. Co może przejawiać się np. telepatią. Wpłynie on na nasz rozwój duchowy, zbliży nas do zrozumienia sensu życia. Będzie naszym duchowym przewodnikiem.

Arcykapłan jako wydarzenie w przyszłości

Arcykapłan sugeruje zainteresowanie religią i przestrzeganie reguł, które narzuca wiara. Będziemy spotykali ludzi, którzy wesprą nas radą, pokażą odpowiednią ścieżkę. Pokażą jak żyć. Sami również przyjmiemy stanowisko nauczyciela i staniemy się czyimś mentorem. Karta może pokazywać przyjęcie sakramentów kościelnych.

Arcykapłan w pytaniu o pracę i finanse

Arcykapłan ukazuje zawód, w którym będzie trzeba dzielić się wiedzą. Dlatego prawdopodobny jest awans na takie stanowisko bądź praca dorywcza w postaci korepetytora, wykładowcy. Możliwe są również stanowiska, które wymagają opieki nad innymi ludźmi. Organizacje charytatywne, fundacje, stowarzyszenia-to miejsca dla nas.