Karta Koło fortuny – uczucia oraz zamiary osoby

Ogólnie o karcie: Koło fortuny

Koło Fortuny (Koło Szczęścia) oznaczone jest numerem 10. Symbolizuje Siłę Wyższą, która kieruje życiem. Czasami doświadczamy momentów obfitujących w szczęście, radość, satysfakcję, sukces, spełnienie. W niedługim czasie przychodzi rozdzierający serce ból, cierpienie, depresja, żal, złość. Sugeruje, że człowiek nie ma kontroli nad własnym życiem. To, co zostało z Góry ustalone, musi zostać prędzej czy później wcielone w życie. Naszym przeznaczeniem jest doświadczać i smakować życia w każdym jego blasku. Koło Szczęścia ukazuje załamujące poczucie bezsilności, w stosunku do własnego losu. Karta jednak daje nadzieję na to, że gwałtowna, druzgocąca burza przechodząca przez nasze życie, ustąpi miejsca olśniewającej tęczy i gorącym promieniom słońca.

Karta Koło fortuny – uczucia oraz zamiary osoby

Koło fortuny w pytaniu o pracę i finanse

Karta oznacza zmiany w dobrym kierunku, osiągnięcie sukcesu. Dlatego możemy oczekiwać innego stanowiska, podwyżki, polepszenia się warunków pracy, otrzymania korzystniejszej umowy o pracę, benefity w formie bonów żywnościowych, kart członkowskich do klubów sportowych.

Koło fortuny jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie umieć docenić wszystko, co ją spotyka. Umie wyciągnąć wnioski z rzekomo nieważnych zdarzeń. Nawet jeśli są przykre, nie traci pogody ducha. Docenia to, czym obdarza ją los. Dzięki umiejętności obserwacji, analizy i właściwej interpretacji wielokrotnie staje się kimś w rodzaju specjalisty. Tak niejednokrotnie nazywana jest w swoim miejscu pracy.

Koło fortuny w pytaniu o uczucia i miłość

Koło Fortuny to zmiany, które muszą nastąpić. Wszechświat szykuje dla nas coś ważnego. Dzięki temu uzyskamy ważną wiedzę na przyszłość i wyciągniemy lekcję. Oczywiście może dziać to się wbrew naszej woli bądź też pragnieniom. Siła Wyższa wie, co jest dla nas najlepsze. Jeżeli nie poddamy się zmianom, to los sam je wymusi Symbolizuje koniec i początek. W miłości może więc sygnalizować koniec związku/wejście w związek.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Koło fortuny jako wydarzenie w przyszłości

Koło Fortuny ukazuje sytuacje, nad którymi nie panujemy. Nie posiadamy nad nimi żadnej kontroli. Wielokrotnie wskazuje na to, że konieczna jest zmiana ścieżki, którą podążamy. Możemy być bardzo zdziwieni rozwojem wydarzeń. W dobrym znaczeniu uosabia nadarzające się okazje.

Koło fortuny w pytaniu o relacje

Karta oznacza zmiany niosące za sobą szczęście. Czasami opowiada o tym, iż przeznaczenie złączyło dwójkę ludzi. Może to być ta „jedyna” miłość. Mówi o przemianie, dlatego możemy spostrzegać partnera w innym świetle. Koło Szczęścia niejednokrotnie szykuje test dla nas albo naszej drugiej połowy. Dlatego jest zalecane, aby umocnić więzi i przygotować się na każdą ewentualność.

Tarot karta dnia: Koło fortuny

Koło Fortuny uprasza, by zachować pozytywne podejście do życia. W przeciwnym wypadku tak jak magnes będziemy przyciągać negatywną energię (zdarzenia, los). Zakończył się pewien etap, a to, co przyniesie nam Wszechświat, w głównej mierze uwarunkowane jest od naszego nastawienia.