Karta Księżyc – uczucia oraz zamiary osoby

Ogólnie o karcie: Księżyc

Księżyc oznaczony jest numerem 18. Symbolizuje działanie psychiki. Pokazuje zmiany oraz uzyskanie dojrzałości. Często zwiastuje, iż zaczniemy w inny sposób rozumieć świat. Podświadomość da o sobie znać i do głosu dojdzie intuicja. Dokona się w nas przemiana wewnętrzna. Karta chce przekazać, by nie kierować się jedynie umysłem. Powinno się wcielić w życie to, co podpowiada intuicja. Księżyc odkrywa sekrety, wyłania z ciemności prawdziwą postać. Dlatego może oznaczać porzucenie złudzeń. Jego światło potrafi uwydatnić urok. Czasem przesłanie karty jest wprost przeciwne- życie pełne nierealnych wytworów.

Karta Księżyc – uczucia oraz zamiary osoby

Księżyc w pytaniu o relacje

W pozytywnym znaczeniu sygnalizuje ciąże, W negatywnym z kolei brak poczucia bezpieczeństwa ze względu na niełatwy przebieg poprzedniego związku. Sytuacja stała się niejasna, toteż ciężko będzie zachować pozytywne wibracje. Ciężko będzie się dogadać. Jest to czas kłamstw wobec drugiej osoby.

Księżyc w pytaniu o pracę i finanse

Księżyc radzi, by przyłożyć się do zobowiązań. Często przepowiada stratę czegoś, a więc możemy zostać zwolnieni/zdegradowani. Lepiej zapobiegać aniżeli leczyć z tego powodu trzeba przeznaczyć czas, aby zadania wykonywać dokładniej aniżeli do tej pory. Sprawdźmy kilka razy, bo jesteśmy na celowniku szefa.

Księżyc jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie kierowała się głosem serca. Odczuwa mocne uczucia. Jej sny mogą być niesamowite, gdyż jej wyobraźnia nie ma końca. Dlatego byłaby doskonałym reżyserem filmu/autorem opowiadania. Interesuje się wróżbiarstwem. Może czytać z dłoni, kart tarota, snów, kosmogramu. Co ciekawe lubi działać na kilku płaszczyznach także niełatwo określić jej zawód oraz konkretne hobby.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Księżyc w pytaniu o uczucia i miłość

Księżyc często symbolizuje marzenia o romantycznej miłości. Są to marzenia tak oderwane od rzeczywistości, iż ciężko w nich znaleźć zdrowego postrzegania związku. Ukazuje bogate wyobrażenia. Mogą to być fantazje seksualne, miłosne gesty oraz uniesienia. Czasem pokazuje spojrzenia rzucane ukradkiem. Jest to zauroczenie przeżywane wewnętrznie.

Księżyc jako wydarzenie w przyszłości

Zdarzenia, które niebawem przyjdą, będą skutkowały zmianą myślenia o 180 stopni. Bez znaczenia gdzie to się zdarzy – w pracy, na spacerze, w domu. Z pewnością wywoła w nas gwałtowne emocje, skłoni do myślenia, a w rezultacie przyczyni się do zmiany światopoglądu.

Tarot karta dnia: Księżyc

Cel będzie wymagał od nas całkowitej koncentracji. Nie należy przechodzić chociażby na moment do świata fantazji. Trzeba jednak zwrócić uwagę na sny. Będą się tam skrywały porady i rozwiązanie naszego kłopotu. Dziś jest pomyślny dzień na to, żeby zdobyć doświadczenie. Mimo wszystko należy działać rozważnie.