Karta Śmierć – uczucia oraz zamiary osoby

Ogólnie o karcie: Śmierć

Śmierć oznaczona jest cyfrą 13. Często uosabia uzyskanie świadomości będącej wynikiem straty. Możemy odnieść wrażenie śmierci, przez którą budzimy się na nowo i zyskujemy nowe widzenie świata. Jest to czas pożegnania się. Porzucenia bezużytecznych osób, rzeczy, miejsc. Odegrały już swoją rolę i muszą ustąpić miejsca nowym, rozwijającym nas aspektom. Pamiętajmy, że Śmierć odbiera wyłącznie to, co uniemożliwia rozwój. Śmierć przypomina, iż nic nie trwa wiecznie. Wszystko się rozpoczyna i kończy. Z tego powodu traktujmy sprzyjające okoliczności jako okazję na polepszenie życia. Karta ukazuje konkretne zmiany w życiu. Kończy się jakiś etap w życiu.

Karta Śmierć – uczucia oraz zamiary osoby

Śmierć w pytaniu o relacje

Śmierć seksu oraz uczuć. Wielokrotnie sygnalizuje, że druga osoba blokuje nas, uniemożliwia stawianie odważnych kroków. Czasem wręcz cofa nas. Możemy odczuwać, iż dusimy się w tej relacji. Być razem, a jednak osobno. Chcemy zakończyć ten związek i tak prawdopodobnie się stanie. Jednakże zdarzają się sytuacje, gdy Śmierć zapowiada pracę nad relacją!

Śmierć w pytaniu o pracę i finanse

Śmierć zapowiada zakończenie pewnego etapu, czyli można oczekiwać zwolnienia z pracy bądź też przejścia na emeryturę. Jeśli posiadamy swoją działalność, to zapowiada, że okres jej świetności dobiega końca i możliwe, że będzie trzeba zamknąć interes bądź też dochody zaczną być niewystarczające. Czasem zgoła karta oznacza niemałe straty finansowe, które odbiją się na komforcie życia.

Śmierć jako wydarzenie w przyszłości

Śmierć wielokrotnie pokazuje uwolnienie się od okoliczności, które blokowały nasz rozwój. Wprowadzanie wielu zmian w życie, czyli będzie to porzucenie dotychczasowego sposobu na życie. Jest to czas, w którym przeanalizujemy przyjaźnie, kontakty z ludźmi. Ci, którzy podcinali nam skrzydła bądź w jakiś inny sposób ograniczali nasz rozwój, mogą spodziewać się zerwania więzi.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Śmierć w pytaniu o uczucia i miłość

Śmierć nierzadko nawołuje, by zakończyć pewien etap w życiu. Stara miłość już nie wróci, a więc nie warto na okrągło tego rozpamiętywać. Czas otworzyć się na nowe znajomości! Karta często oznacza wycofanie się. Dlatego możemy spodziewać się przerwy w kontakcie lub zerwaniu go. Pamiętajmy, iż nie zmusimy nikogo do miłości. Trzeba wykazać się cierpliwością, a najlepiej poczekać na bardziej sprzyjającą kartę.

Tarot karta dnia: Śmierć

Karta prosi, by przestać przywiązywać się do osób, przedmiotów, miejsc. Pamiętajmy, że konieczne jest porzucenie, żeby nowe mogło się zacząć. Siła Wyższa obserwuje nas. Sprawdza, czy jesteśmy wdzięczni, otwarci i korzystamy z życia, czy wprost przeciwnie narzekamy i nie możemy pogodzić się ze stratą.

Śmierć jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie charaktreryzowała się olbrzymią odpornością psychiczną. Karta często wskazuje na osobę starszą. Wiele niełatwych chwil przeżyła w swoim życiu. Brzydzi się oszustwem, interesuje się ezoteryką. Może posiadać umiejętności jasnowidzenia.