Karta Diabeł – uczucia oraz zamiary osoby

Ogólnie o karcie: Diabeł

Diabeł (Demon) oznaczony jest numerem 15. Oznacza uzależnienie, zniewolenie. Tak naprawdę wyłącznie my decydujemy czy poddajemy się tej kontroli. Istnieje kilka przesłań tej karty. Może pokazywać brak pewności siebie, dlatego nie rozpoczynamy działania. Sądzimy, iż nie zasługujemy na dobro. Nic nam nie wyjdzie. Osoba w energii Diabła może chcieć przejąć kontrolę nad innymi przy pomocy manipulacji. Fortel, agresja oraz nienawiść to jej nieodłączne elementy. Jest to ciemna strona naszej osobowości. Pierwotne, zwierzęce instynkty. Może wyjść z nas w najmniej spodziewanym momencie. Czasem karta ukazuje toksyczny związek. Partner rządzi nami, ciągnie nas na samo dno.

Karta Diabeł – uczucia oraz zamiary osoby

Diabeł w pytaniu o relacje

Ciężko pojąć jak w zasadzie funkcjonuje ten związek. Możemy czuć się zdezorientowani. Diabeł Ukazuje nasilone emocje. Czasem wręcz bycie zależnym od drugiej osoby. Jedno z partnerów może chcieć zdominować drugiego. Seksualność jest na dużym poziomie. Rzadko w niej czegoś brakuje. Czuć magnetyzm. Nierzadko ukazuje relacje oparte na profitach seksualnych bądź materialnych.

Tarot karta dnia: Diabeł

W dniu dzisiejszym niesamowicie łatwo popaść w kłopoty. Ktoś może namówić nas do zrobienia czegoś, co przeczy naszym standardom. Jeden drink? Przejście przez zebrę na czerwonym świetle? Kradzież? Lekkomyślne wypowiedzenie z pracy? Wszystko możliwe. To dzień, w którym nie myślimy trzeźwo i jesteśmy podatni na manipulację.

Diabeł jako wydarzenie w przyszłości

Diabeł pokazuje zniewolenie. Dlatego możemy zostać czyimś dłużnikiem. Możemy nie być gotowi na zostawienie osoby, która robi nam krzywdę. Karta może zwiastować nałóg. Alkohol, seks, papierosy, a nawet słodycze. Z łatwością oraz niewidocznie przejmuje nad nami kontrolę. Uzależnić można się właściwie od wszystkiego.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Diabeł w pytaniu o uczucia i miłość

Karta wskazuje na podporządkowanie się drugiej osobie. Ostrzega przed nieszczerymi osobami w naszym otoczeniu. To seksualna karta pełna pociągu, żaru, namiętności. Dotyczy to każdej ze stron. Jednakże przestrzega przed tym, że to uczucie może oddziaływać na nas negatywnie.

Diabeł w pytaniu o pracę i finanse

„Po trupach do celu”- karta ukazuje, że mogliśmy uzyskać korzyść finansową/zawodową czyimś kosztem. Możemy spodziewać się niespodziewanego dopływu środków finansowych. Karta jednak ukazuje zależność od pieniędzy. Może to objawić się rosnącym długiem/związkiem, który uzależnia finansowo/brakiem możliwości zmiany pracy.

Diabeł jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, będzie uwodzicielska. Ciężko jej zaakceptować cokolwiek co odbiega od jej wzorca myślowego. Wzbudza zainteresowanie płci przeciwnej, co może wykorzystywać. Potrafi władać innymi, ponieważ ludzie ślepo za nią podążają.