Karta Głupiec – uczucia oraz zamiary osoby

Ogólnie o karcie: Karta Głupiec

Głupiec (wędrowiec) oznaczony jest cyfrą 0. Zwiastuje rozpoczęcie życiowej podróży. Kończy się pewien etap w życiu, a rozpoczyna coś całkowicie nowego. Może chodzić o nowy związek, zapoczątkowanie nowego projektu bądź zmianę kierunku dotychczasowego życia. Jest to ostateczne pozostawienie za sobą tego, co było. Wędrowiec jest osobą dosyć łatwowierną bez doświadczenia życiowego. Jednak cechuje ją pasja, ufne spoglądanie w przyszłość. Posiada w sobie niesłychaną siłę do podjęcia inicjatywy. Niestety nie umie realistycznie ocenić ryzyka. Nie zdaje sobie sprawy z implikacji, jakie może ponieść.

Karta Głupiec – uczucia oraz zamiary osoby

Tarot karta dnia: Karta Głupiec

Wcielajmy w życie to, co sugeruje serce. Rozum umie zabrać zupełnie radość z życia. Dlatego należy poświęcać czas na przyjemności. Wędrowiec prosi, by otworzyć się na nowe i zwalczyć lęk.

Karta Głupiec w pytaniu o relacje

Głupiec często ukazuje pragnienie zakończenia relacji. Jeżeli była to relacja toksyczna, odbierająca siły należy zrobić to błyskawicznie. Nie analizujmy, co będzie dalej i nie bójmy się wkroczyć w niewiadome. Karta nie przepowiada przykrych wydarzeń w sferze miłosnej. Jeżeli jest to początek relacji, karta może zwiastować pierwsze zbliżenia seksualne bądź eksperymenty w sypialni.

Karta Głupiec w pytaniu o pracę i finanse

Początek w sferze zawodowej. Może to być nowe stanowisko, nowy zawód, znalezienie pierwszej pracy. Rozrzutność oraz brak kontroli nad pieniędzmi. Jest to okres nabierania nowych zdolności oraz nabierania doświadczenia zawodowego.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Karta Głupiec jako wydarzenie w przyszłości

Nadchodzą nowe zdarzenia. Skończenie pewnego okresu oraz rozpoczęcie czegoś nowego. Może to być związek, praca, studia, przeprowadzka do innego miasta. Ponadto, sytuacje te mogą mieć miejsce po raz pierwszy. Pozwalają na to, by zdobyć doświadczenie. Głupiec doradza, aby nie podchodzić zbyt poważnie do życia oraz nauczyć się z niego czerpać radość.

Karta Głupiec w pytaniu o uczucia i miłość

Wędrowiec dodaje trochę otuchy. Wszystko można rozpoczynać od nowa. Nie ma ograniczonej liczby prób. Zachęca do tego, by zapomnieć o cierpieniu i pomimo uprzedzeń – zaryzykować. Bez zastanawiania się powinno się podjąć działanie. Nie analizować, ale działać! Może pokazywać pierwsze współżycie seksualne. Jest to pomyślny okres na romans po to, by posiadać cudowne wspomnienia i nabyć pewnego doświadczenia w sferze uczuciowej.

Karta Głupiec jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze jest lekkoduchem. Nie podchodzi do życia dojrzale, logicznie oraz rozsądnie. Może posiadać duszę młodzieńca lub po prostu być młodym człowiekiem. Uwielbia rozrywkowy styl życia, za wiele czasu spełnia na przyjemnościach. Nie myśli o przyszłości i konsekwencjach.