Karta Świat – uczucia oraz zamiary osoby

Ogólnie o karcie: Karta Świat

Świat (Wszechświat) oznaczony jest cyfrą 21. Symbolizuje początek. Przypomina nam, że zasoby wszechświata są nieskończone. Jest dużo sekretów do odkrycia. Pokazuje to, że pewien okres się zakończył, jednakże podróż życia nie ma końca ani celu. Tak samo, jak koło. Nie da się wskazać początku ani końca. Karta pragnie uwolnić nas od czegoś, co nas zatrzymuje, uniemożliwia rozwój. Czasami możemy ziać niechęcią do tej karty, ponieważ wymusza pożegnanie z czymś istotnym. Na pewno byliśmy mocno przywiązani. Jako wynik dotkliwej straty, pojawia się wrażenie niesprawiedliwości losu, smutek i pretensje. Jednakże po czasie zrozumiemy, że było to niezbędne, żeby zyskać nowe możliwości i otworzyć się na nie.

Karta Świat – uczucia oraz zamiary osoby

Świat jako wydarzenie w przyszłości

Karta może oznaczać sławę, dobre wrażenie w oczach innych i kontakty z cudzoziemcami. Ukazuje, że osiągnęliśmy zaplanowany sukces. Wszechświat przypomina nam, iż jest to czas, kiedy będzie nam się wiodło na kilku płaszczyznach.

Świat jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze nie będzie traciła czasu na to, aby siedzieć w mieszkaniu. Nie ma problemu z mówieniem wprost, a konwersacja z nią jest niezwykle interesująca. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest jasna – myśli wielokierunkowo. Zauważymy, iż jest ciekawa świata, dlatego zajmuje się wieloma rodzajami hobby.

Tarot karta dnia: Świat

Karta sugeruje, aby zaprzestać przywiązywać się do osób, miejsc, przedmiotów. Niezbędne jest otwarcie się na nowe. Życie przeszłością, niekończące się wspomnienia spowodują nostalgię i sprawią, iż nie będziemy chcieli skończyć jakiegoś etapu w życiu. Jest to nieuniknione i musimy się z tym pogodzić. Jednakże nie zapominajmy, że koniec to początek czegoś nowego.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Świat w pytaniu o pracę i finanse

Świat może mówić o tym, iż uda nam się odnaleźć nasze miejsce na ziemi. Może to odnosić się do firmy, która proponuje tak dobre warunki, że będziemy chcieli zostać tam na stałe. Tak samo może to sygnalizować, że uda nam się wreszcie znaleźć powołanie.

Świat w pytaniu o relacje

Może sygnalizować narodziny dziecka. W miłości poczujemy się szczęśliwi oraz spełnieni. Nieporozumienia dobiegną końca i nastąpi pojednanie. Możemy odetchnąć z ulgą, bo zakończył się okres negatywnych wydarzeń.

Świat w pytaniu o uczucia i miłość

Karta wielokrotnie opowiada o nowej, szczęśliwej miłości. Jeśli w tym momencie jesteśmy w związku, to może zwiastować zakończenie go. Szczególnie, jeżeli w jakiś stopniu uniemożliwia nasz rozwój. Intuicja podpowie nam, które przesłanie karty powinniśmy wybrać.
Uwaga! Karta może sugerować spotkanie ciekawej osoby innej narodowości!