Karta Kochankowie – uczucia oraz zamiary osoby

Ogólnie o karcie: Kochankowie

Kochankowie oznaczeni są cyfrą 6. Oznaczają relacje międzyludzkie. Wzięcie odpowiedzialności za relację spoczywa na obu stronach. Żeby stworzyć udaną relację trzeba gotowości do wielu poświęceń, kompromisów, pełnej akceptacji drugiej osoby. Należy wziąć pod uwagę jej najmroczniejsze wady i nauczyć się z nimi obchodzić. Co więcej, karta wskazuje, iż miłość wpływa na wybory człowieka. Karta czasem ukazuje, że czujemy się bezbronni, nadzy wobec drugiej osoby. Prosi, aby zastanowić się nad tym, czy potrafimy w pełni otworzyć się przed drugą osobą, nie ukrywając żadnych tajemnic. Naturalnie w imię wyższego celu, jakim jest miłość. Kochankowie ukazują możliwość na stworzenie pięknej miłości. Pamiętajmy jednakże, iż w sferze uczuć obie osoby muszą być w takim samym stopniu zaangażowane.

Karta Kochankowie – uczucia oraz zamiary osoby

Kochankowie jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie stała przed niełatwym wyborem. Cały czas analizuje co zrobić, jak postąpić. Nie wie, w którym kierunku iść, wielokrotnie również chce iść dwiema różnymi ścieżkami. Ostatnio skończyła pewien, istotny dla niej, okres w życiu. Jest zbłąkana i ciężko jej zrobić krok do przodu.

Kochankowie jako wydarzenie w przyszłości

Czekają nas trudne decyzje do podjęcia. To nie lada osiągnięcie. Dobrym przykładem będzie niepewność co do wybrania jednego z dwóch tak samo ciekawych osób, wprost idealnych do stworzenia związku. Granica pomiędzy dwoma istotnymi okresami w życiu np. propozycja zawarcia związku małżeńskiego.

Tarot karta dnia: Kochankowie

Dzisiaj warto kierować się sercem i nie dopuszczać rozumu do głosu. Mogą zostać podjęte stanowcze, ale niebezpieczne decyzje. Przesłanie kochanków jest takie, aby zachwycać się różnorodnością. Powinno się zauważyć optymistyczne strony tego, że coś jest inne. Drążenie, pogrążanie się w wadach sprawi, iż nabierzemy złego stosunku do odmienności. Inny nie znaczy gorszy i też ma coś do zaoferowania światu.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Kochankowie w pytaniu o relacje

Namiętność, pożądanie oraz seksualność ponownie zawitają w związku. Nadchodzi dużo romantycznych chwil, które mogą wskazywać na zaręczyny, ślub, powiększenie się rodziny. Kochankowie starają się przypomnieć nam, że pomimo bycia w związku to wciąż jesteśmy jednostkami. Pamiętajmy, iż partnerzy nie stają się nierozłączni we wszystkich fragmentach życia i mogą podejmować samodzielnie myśleć oraz decydować o sobie.

Kochankowie w pytaniu o uczucia i miłość

Pytając o aspekt seksualny, Kochankowie ukazują wielkie pokłady namiętności, fizyczności, seksualności. Może wskazywać na związek partnerski a czasami otwarty. W tym układzie powinniśmy czuć się spełnieni, jednak nie mamy pewności co do stworzenia formalnego związku. Uważajmy także na niechcianą ciążę! Karta wskazuje na potomstwo.

Kochankowie w pytaniu o pracę i finanse

Kochankowie oznaczają pasję znalezioną w miejscu pracy. Możemy rzucać się w wir zobowiązań, czerpiąc z tego ogrom przyjemności. Zaciera się granica pomiędzy hobby a pracą. To dobrze. Nie ma nic lepszego niż praca, do której czujemy się przywiązani/powołani. W sferze zawodowej mogą czekać nas trudne wybory.