Słowne Zaklęcia miłosne

Słowne zaklęcia miłosne

Magia czyli wróżba miłosna ma nieograniczone pole oddziaływania. Za jej pomocą można zarówno pomóc sobie, rozwiązać problemy życia codziennego, jak również rzucić na kogoś urok. Zaklęcia miłosne są jednymi z najczęściej stosowanych, ponieważ to w miłości, partnerstwie i bliskich relacjach z innymi ludźmi człowiek ma najwięcej problemów. Nieszczęśliwa miłość to jedna z największych tragedii, jaka może się człowiekowi przydarzyć i niewiele jest skutecznych sposobów, by sobie z nią poradzić. Można oczywiście próbować zapomnieć o obiekcie swych niespełnionych uczuć, jednak taka rana zazwyczaj goi się bardzo długo i w tym czasie może wyrządzić w ludzkim sercu i umyśle nieodwracalne szkody.

Słowne Zaklęcia miłosne

Czasem zachodzi zatem konieczność, by zwrócić się po pomoc do najbliższych przyjaciół, rodziny czy też innych życzliwych ludzi. Jeśli jednak z pewnych przyczyn nie chcemy się z nimi dzielić swoim cierpieniem i rozterkami, możemy poprosić o wsparcie profesjonalną wróżkę, która nie tylko potrafi rzucać uroki miłosne, lecz także uleczyć pokaleczone serce i duszę. W zdobyciu uczuć ukochanej osoby, która jednak nie odwzajemnia skierowanej doń miłości, wielu ludzi nie ma skrupułów i nie cofnie się przed niczym. To zaślepienie miłością może być zgubne i prowadzić takiego nieszczęśnika do nieprzemyślanych a wręcz desperackich działań i posunięć.

Rzucanie uroków to tylko jedno z gamy takich zachowań i absolutnie nie powinno być wykonywane przez kogoś, kto się na tym kompletnie nie zna. Tylko wróżka rzucająca uroki zrobi to w taki sposób, że żadnej niewinnej ani postronnej osobie nie stanie się żadna krzywda a cel zostanie mimo wszystko osiągnięty. Dawniej zwykło się w takich sytuacjach sporządzać eliksiry i napoje miłosne, którymi następnie częstowano osobę, by ją w sobie rozkochać. Ważne było, by po spożyciu tego napoju pierwszą osobą, którą ujrzy wybranek lub wybranka serca, w którym lub w której chce się wzbudzić uczucia, był inicjator całego przedsięwzięcia.

Ten sposób było dobry i –zdaniem wielu- przynosił oczekiwane efekty, kiedy wszystkie tradycyjne sposoby uwodzenia, rozkochiwania i zjednywania sobie drugiej osoby okazywały się nieskuteczne. Niestety magia i zaklęcia nie zawsze były i są wykorzystywane jedynie w dobrych celach. Wielu złych ludzi, znając doskonale jej moc, próbuje z jej pośrednictwem eliminować swoich wrogów, którzy stają im na drodze do realizacji różnych niecnych zamierzeń. Szczególnie zaślepieni żądzą władzy tyrani i ludzie z manią wielkości chodzą do wróżek, by zlecać im rzucenie na kogoś klątwy. Czarna magia to nie jest to, czym powinna zajmować się szanująca się dobra wróżka. Ma ona bowiem stać na straży dobra i sprawiedliwości i nie dopuszczać do tego, by niewinnym ludziom działa się krzywda, a już tym bardziej nie powinna przykładać do tego ręki, wykorzystując swa moc i umiejętności i rzucając złe zaklęcia. Niestety również wśród wróżek zaobserwować można negatywne postawy i charaktery. W tym środowisku, składającym się przecież ze zwykłych ludzi, również są ludzie, którym zależy przede wszystkim na wysokim zarobku i nie dbają o to, w jaki sposób (dobry czy zły) wykorzystują swe moce.

Tak z pewnością nie robi szaptucha, czyli wróżka pochodząca ze wschodnich rejonów Polski. Ona odczynia uroki rzucone przez złych ludzi oraz wypędza z człowieka złe duchy i demony. Posługuje się przy tym specyficznymi atrybutami (ludzkimi włosami, lnianymi ściereczkami) i nad głową człowieka, którym się zajmuje, wyszeptuje różne zaklęcia i magiczne formuły, stąd właśnie wzięła się nazwa szeptucha.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart