Cechy, które posiadają najlepsze wróżki

Bycie dobrym słuchaczem

Dobrze dobrana wróżka nie jest po to, aby ujawnić swoje niesamowite umiejętności, jest po to, aby dać klientowi niebywale koniecznego wsparcia. Wysłucha tego, co mówi, zinterpretuje to swoimi słowami, jeśli to niezbędne. Naprawdę podejmie próbę by zrozumieć ich punkt widzenia. Co jest tak samo istotne, musi także umieć zachować obiektywizm i patrzeć na sytuację neutralnie.

Komunikacja na najwyższym poziomie

Profesjonalna wróżka musi cieszyć się kontaktami z ludźmi i powinna potrafić opowiedzieć swoją wiadomość w taki sposób, żeby nie zostać nieprawidłowo zrozumiana. Klienci nie przykładają zbyt dużej uwagi do samego tarota, ciekawi ich jedynie sytuacja, w której się z Tobą konsultują.

Zalety obiektywności

Cechy, które posiadają najlepsze wróżki

Kolejną dobrą zaletą doświadczonych wróżek jest sprawiedliwość. Oznacza to, że wróżka jest uczuciowa, delikatna, sprawiedliwa i nigdy nie będzie wywierała nacisku na swoich klientów. Celem dobrej wróżki jest zapewnienie wskazówek, aby pomóc swoim klientom określić drogę do dalszego kroku w ich duchowej podróży. Doświadczona tarocistka pełni także funkcję doradcy, który kieruje swoich klientów ostrożnie i z wyczuciem w stronę drogi do samospełnienia.

Umiejętności doradzania

Dobra wróżka musi być intuicyjnie dobra w kontaktach z ludźmi, zwłaszcza jeśli ma wielkie doświadczenie życiowe. Musi wiedzieć, czy może być bezpośrednia w stosunku do klienta, czy też powinna być trochę wyważona. Niektórzy ludzie lubią bezpośredniość, inni są strachliwi słysząc negatywne wieści podczas wróżenia.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Otwarte umysły

Jeśli zamierzenia tarocistki są autentyczne i pozytywne, a ona sama ma otwarty umysł, jej kontakty z klientem będą niebywale płynne, kształcące i ważne. Natomiast, jeśli tarocistka jest narcystyczna, wyniosła i egoistyczna, rozkład tarota może być zastraszający, a nawet szokujący dla klienta.

Rozwinięta intuicja

Solidna wróżka łączy swój instynkt z własnym doświadczeniem życiowym. Nie mówi klientowi, że przeszła przez to, przez co on teraz przechodzi i na tej podstawie udziela mu rad. Zamiast tego pozwala, aby ta niemal podświadoma informacja przesiąkła przez cały rozkład tarota.

Jasne słownictwo

Decydująca jest zdolność komunikowania się tak, aby klient poprawnie pojął to, co do przekazania mają mu karty za pośrednictwem wróżki. Kluczowe jest też to, aby klient nie zrozumiał tego wszystkiego źle. Solidna wróżka nie posługuje się żargonem, o którym klient nie ma bladego pojęcia. Używa banalnych i skonkretyzowanych słów.

Wróżka powinna znać swoje ograniczenia

Jak każda inna forma wróżenia, czytanie z kart tarota może być w równej mierze przekształcone przez wolną wolę konkretnej osoby i jej umiejętność do dokonywania własnych wyborów. Doświadczone tarocistki w pełni rozumieją, że ich klienci posiadają wolną wolę, a więc posiadają umiejętność do rozeznania w swoich osądach.

Znać swoje karty bardzo dobrze


Ulepsza swój zasób wiedzy każdego dnia, rysuje jedną kartę dziennie, prowadzi dziennik tarota, czyta mnóstwo książek i przeprowadza rozmowę z innymi tarocistkami. A co najważniejsze: Praktyka, praktyka, praktyka.

Otwarte serce

Często jest tak, że oszuści podający się za tarocistów wykorzystywali tarota dla osobistej satysfakcji lub dla przychodu. Odpowiedzialna i duchowo myśląca tarocistka nie wyzna swojemu klientowi tego, co chce usłyszeć. Podejdzie do wróżby z otwartym sercem i umysłem, jak również będzie miała życzenie odbyć rozmowę ze swoimi klientami poprzez istotną i zadowalającą dla obu stron drogę symboliki, i nigdy, że nie użyje strachu, opryskliwości lub wymuszania, aby sprawować władzę jeśli chodzi o przebieg wróżby.