Jak rozpoznać, że ktoś nas kocha ?

Snuje wspólne plany

Mówi o wspólnych wyjazdach, zaadoptowaniu razem kota czy zakupieniu mieszkania. Jeżeli Twój mężczyzna bierze pod uwagę Ciebie w swoich zamiarach i marzy o życiu u twego boku, to ma w stosunku do Ciebie istotnie poważne zamiary.

Wie, kiedy coś jest nie tak

Nie musisz wcale tego ogłaszać, on od razu widzi, że coś jest u Ciebie nie tak. Pyta, czy coś się stało, czym się martwisz, czy może jakoś Cię wesprzeć. Od razu wyczuwa twój zły nastrój, lęk czy przerażenie. Na dodatek, czujesz, że możesz mu o swych obawach powiedzieć.

Broni Cię

Ochraniamy ludzi, na których nam zależy. Jeżeli twój partner troszczy się więc o Twoje bezpieczeństwo oraz jak lew broni Cię przed innymi ludźmi i nie pozwala im mówić o Tobie w zły sposób, to żywi do Ciebie mocne uczucia.

Jak rozpoznać, że ktoś nas kocha ?

Słucha tego, co mówisz

Czołowa przesłanka, że twój wybranek darzy Cię szczerym uczuciem? Zawsze Cię słucha. Żeby skupić się na tym, co pragniesz mu przekazać, pauzuje serial albo odkłada pada na później.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Rozmawia o Tobie z innymi ludźmi

Partner rozmawia ze swoją mamą przez skype. W pewnej chwili słyszysz własne imię i to w totalnie dowolnym kontekście. Podobnie w pogawędkach z dowolną osobą – znajomym, ciotką, kumplem. Kiedy twoja druga połówka przy każdej nadarzającej się okazji wspomina o Tobie w dyskusjach z innymi ludźmi, znaczy to, że jesteś dla niego ważna.

Jesteś dla niego priorytetem

Jednym z głównych sygnałów, że partner Cię kocha, jest uprzywilejowane traktowanie. Nie chodzi tu o to, że powinien spędzać swój wolny czas tylko w twoim otoczeniu i nie widywać się z własnymi znajomymi – to byłoby wręcz chore. Jeżeli w większości sytuacji twój ukochany stawia na twoją osobę i spotkania z tobą oraz pragnie spędzać z Tobą czas, nawet gdy jest w trudnym okresie, a jego kalendarz jest wypełniony po brzegi, to najzwyczajniej w świecie Cię kocha.

Chce czuć Twoją bliskość

Ludzie, którzy darzą się miłością, rzecz jasna nie muszą być przy sobie non stop. Ale gdy twój ukochany znienacka Cię przytula, całuje Cię po dłoni, bierze Cię za rękę w kinie albo siada koło ciebie przy stole na domówce, to nawet nie musi mówić słów „kocham cię”. Sam fakt, że chce być fizycznie blisko ciebie, mówi wszystko.

Służy wsparciem

Ukochany dopinguje Cię w twoich planach i zamiarach. Wierzy w ciebie, mówi Ci, że dasz sobie radę i nie daje Ci zrezygnować ze swoich celów. Jeżeli wierzy w Twoje marzenie bardziej, niż Ty sama, to jesteś szczęściarą.

Bierze na siebie obowiązki, których nie lubisz

To może wydawać się nieistotne, ale wykonywanie za partnera znienawidzonych przez niego zadań to jedna z najważniejszych oznak miłości. Jeżeli on zmywa za Ciebie naczynia, wynosi śmieci, bo wie, że zwyczajnie tego nie znosisz, to raczej naprawdę cię miłuje.

Mówi, że jest z Ciebie dumny

Twój ukochany jest twoim najwierniejszym fanem. Jest dumny ze wszystkich twoich osiągnięć, nawet jeśli są bagatelne. Czasami odnosisz nawet wrażenie, że jest z ciebie bardziej dumny, niż… Ty z samej siebie.

Zawsze służy Ci pomocą

Kiedy szukasz pomocy czy oparcia, nieustannie możesz liczyć na partnera. Do tego stopnia, że w sytuacji gdy zadzwonisz do niego, iż miałaś wypadek albo twój samochód stanął na środku autostrady, on rzuci wszystko i przybiegnie Ci z pomocą.

Daje prezenty od serca

Nie sztuka kupić komuś kosztowny, popularny podarunek. Prawdziwe wyzwanie to sprawić podarunek, który będzie przemyślany, spersonalizowany i ważny dla obdarowywanego. Jeśli mężczyzna darzy Cię prawdziwym uczuciem, podaruje Ci bluzę twojego ulubionego artysty, którego sam nie słucha, wymarzoną powieść, o której wspomniałaś mu tylko raz albo pościel z obrazkami, które kochasz.

Często o Tobie myśli

Kiedy nie jesteście akurat fizycznie ze sobą, twój partner często pozwala Ci odczuć, że o Tobie pamięta na przykład – dostajesz SMSa, że w tym momencie usłyszał w radiu Twoją ulubioną piosenkę.

Często prosi Cię o wsparcie i poradę

Jesteś prawdziwym oparciem swojego partnera. To do ciebie zwraca się, gdy ma zmartwienie, potrzebuje wskazówki lub podpory albo ma zły okres. Ufa Tobie mocniej niż innym.

Chce byś czuła się dobrze

Łatwo zaobserwować, czy twój partner Cię kocha – mimo że tego jeszcze nie usłyszałaś z jego ust – po jego codziennym zachowaniu względem Twojej osoby. Godzi się na twoje osobliwe domowe nawyki, wstaje do pracy po cichu, aby cię nie obudzić, daje ci siedzieć w autobusie przy oknie, okrywa cię kocem, gdy zapadasz w sen na kanapie… Jednym słowem, troszczy się, by było ci dobrze i przyjemnie.

Źródło: https://blog.otylia.pl/po-czym-poznac-ze-on-mnie-kocha/