Dlaczego on mnie zostawił dla innej ?

Zbyt szybko mu na siebie pozwoliłaś

Kiedy bardzo szybko oddasz się mężczyźnie w sferze seksualnej sprawi, że on od razu poczuje się znudzony. Faceci nie lubią łatwych zdobyczy. Wolą kiedy kobieta ma swoje zasady i wbrew pozorom lubią stosować się do nich. Oczywiście tylko w tych sytuacjach, gdy mają poważne zamiary i nie interesują ich przelotne romanse.

Bez przerwy zarzucałaś go swoimi uczuciami

„Kochasz mnie?”, „Jak bardzo mnie kochasz?”, „Ale czy na pewno mnie kochasz?”. Zabawne, prawda? Ale niestety część kobiet sądzi, że częste powtarzanie tych dwóch magicznych słów przez mężczyznę wskazuje na stabilizację w związku. Nic bardziej mylnego. Pamiętaj też, że jeśli sama trzy razy dziennie powtarzasz mu, jak bardzo go kochasz, po jakimś czasie on uzna to za nudne.

Zbyt szybko powiedziałaś mu, że go kochasz

Dlaczego on mnie zostawił dla innej ?

To mężczyzna pierwszy powinien wyznać miłość partnerce. Oczywiście w odwrotnym przypadku nie ma reguły na przebieg kolejnych wydarzeń i wyznanie nie musi doprowadzić do zakończenia relacji. Może się jednak stać tak, że on tego nie czuje lub nie jest gotowy na poważne deklaracje. Wiążą się one z presją. Kiedy mężczyzna słyszy z ust kobiety: Kocham Cię, doskonale wie, że mówiąc to, oczekuje ona podobnej odpowiedzi. To wyznanie nie zobowiązuje do poważnych czynów, ale jest w pewien sposób wiążące. Dodatkowo on może mieć wrażenie, że jesteś nie do końca poważna, skoro tak szybko wyznajesz miłość.

Nie wytrzymał ciągłych zmian twojego nastroju

Faceci zwracają uwagę na sprawy ogólne, a kobiety mają skłonności do rozdrabniania każdej sprawy. Nic w tym złego, pod warunkiem jednak, że o każdej swojej rozterce nie będziesz informować swojego partnera. On, pomimo że jest bardzo cierpliwy, w którejś chwili może zacząć mieć Cię po prostu dosyć.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

On chciał być mężczyzną w tym związku

Podobnie, jak kobieta chce mieć poczucie, że ktoś ją chroni i troszczy się o nią, mężczyzna pragnie, aby dała mu znak, że on jest jej najważniejszym opiekunem. Nie ma konieczności, abyś ciągle mu o tym przypominała, wystarczy, że w delikatny sposób dasz znać, że tak właśnie jest.

To nie była prawdziwa miłość

Może zdarzyć się, że on postanowi się rozstać, ponieważ zrozumie, że nie jesteś tą jedyną. Będzie to dla Ciebie niezwykle trudne, ale w tym przypadku niewiele da się zdziałać. Próba nakłonienia go do pozostania z Tobą mimo tego wszystkiego, co Ci powiedział nie jest dobrym rozwiązaniem. Im bardziej się do niego przywiążesz, tym bardziej będzie Ci źle, kiedy odkryjesz, że rozstanie było nieuniknione. Nie pokazuj, że się załamujesz, pogódź się z jego słowami i odejdź z dumą. Jesteś warta tego, aby być dla kogoś wszystkim, a także dostać miłość i po jakimś czasie z pewnością ją spotkasz.

Lojalność była Ci obca

Nie powinnaś zapominać, że wierność jest jedną z kluczowych cech, jakie możesz dać swojemu partnerowi. I pamiętaj – on ciągle się Tobie przygląda i rozumuje mniej więcej tak: jeśli moja kobieta jest nielojalna wobec innych kobiet, na pewno nie będzie też oddana i wierna w związku ze mną.

Byłaś zaborcza

Powodem, dla którego mężczyźni często kończą związki, jest zbyt duża zaborczość kobiety. Pamiętaj, że związek nie polega na ograniczaniu czyjejś wolności. Musisz zrozumieć i akceptować to, że on ma prawo wyjść z kumplami na piwo, nie dotrzeć na czas na umówione spotkanie, a nawet zapomnieć zadzwonić. To naturalne, ludzkie przewinienia, które nie powinny kończyć się ciągłymi pretensjami i tym, że będziesz śmiertelnie obrażona…

Twoje oczekiwania były zbyt duże

Nie ma nic złego w posiadaniu pewnych oczekiwań co do relacji z facetem, ale należy wyznaczyć pewne możliwe do osiągnięcia granice. Dotyczyć powinny one zarówno sfery materialnej, jak i emocjonalnej. Partner może się przestraszyć, jeżeli będziesz od niego wymagać zapewnienia bardzo wysokiego poziomu życia, tak samo jak ciągłego spełniania twoich zachcianek, bycia na zawołanie i podporządkowania się w każdej dziedzinie życia temu, co Ty myślisz i czego oczekujesz.

Poznał inną kobietę

Twój ex chce uniknąć konfliktów, ukrywa poważny sekret i nie chce cię skrzywdzić. Spotkał inną kobietę, zdecydował, że chce z nią stworzyć coś poważnego i z tego powodu pomyślał, że najbezpieczniej będzie, jeśli powie Ci, że musicie się rozstać bez zbędnych wyjaśnień.

Próbowałaś go zmienić w inną osobę

Niestety, ale jeżeli nie przestaniesz wciąż na siłę naprawiać innych, nikt dłużej nie zostanie u Twojego boku. Facet nie potrzebuje drugiej matki, zwłaszcza takiej, która chce nim rządzić w każdej sferze życiowej.

Miał tajemnice

Niekiedy mężczyzna może posiadać jakieś tajemnice albo mieć problem, jakiego nie zamierza wyznać partnerce, i uważa, że jedynym wyjściem, jest zapaść się pod ziemię lub porzucić ją bez słowa po to, by nie dopuścić do tego, aby drążyła temat. Możliwe, że wyda ci się to rzadkim przypadkiem, ale tak nie jest. Przede wszystkim, jeśli ty i twój były partner macie za sobą krótki, lecz intensywny związek, a ty nie miałaś szansy poznać dokładnie jego osobowości i każdego aspektu jego życia,możliwe, że nie o wszystkim Ci powiedziałi że to jest powód (lub jeden z powodów), dla którego cię zostawił. Może jest żonaty, ma narzeczoną albo inną tajemnicę, której nie chce wyjawić, niekoniecznie związaną z obecnością innych kobiet w jego życiu.

Nie chciał, abyś przez niego cierpiała

Twój ex porzucił cię nagle, podając niedokładne wyjaśnienia, ponieważ obawia się się, że będąc z tobą tak do końca szczerym, zrobiłby Ci jeszcze większą przykrość… Kiedy kończysz relację z kimś, w głębi duszy wiesz, że nieważne, jakie podasz powody, to i tak sprawisz drugiej stronie ogromny ból i zawód… Ostatecznie dużo bardziej dyplomatyczne i uprzejme wydaje się „nie mogę się na razie wiązać… to nie twoja wina” niż „przestałaś mi się podobać i znudziło mi się życie u Twojego boku”.