Jak oczyszczać karty tarota ?

Wykorzystanie światła słonecznego

Jest coś pobudzającego w przebywaniu na słońcu i zaczerpnięciu rześkiego powietrza – karty tarota też to czują. Zabranie swoich kart poza dom i wachlowanie ich świeżym powietrzem jest w stanie zdziałać cuda, przede wszystkim jeśli czujesz, że gubisz się w swoich odczytach.

Oczyszczanie światłem księżycowym

Na tej samej zasadzie jak kryształy mogą być ładowane pod światłem księżyca, tak samo ładowana może być twoja talia. Rekomenduje się położenie swojej talii na parapecie w wieczór kolejnej pełni księżyca i odczekanie chwili, aby niebo zrobiło swoje przez noc.

Oczyszczanie za pomocą soli kuchennej

Jak oczyszczać karty tarota ?

Sól jest ogromnym i niezmiernie dostępnym narzędziem do oczyszczania. Jeśli życzysz sobie oczyścić karty to należy je ulokować w pojemniku z solą morską na noc.

Oczyszczanie z pomocą kryształów

Niektóre kryształy mogą być idealne do oczyszczania talii. Możesz albo postawić swoją talię na krysztale (jeżeli jest duży i płaski) albo położyć mały kryształ na górze talii, aby ją naładować. Da się używać szczególnie selenitu ze względu na to, że jest to oczyszczający kryształ, który jest oprócz tego genialny do nawiązywania połączenia z przewodnikami duchowymi. Jesteś w stanie tak samo dopasować kryształ, który jest zgodny z typem odczytu, który wykonujesz.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Oczyszczająca moc dźwięku

Dźwięk jest kolejnym genialnym narzędziem do oczyszczania talii. Między Innymi dzwony zawierają niesłychaną moc oczyszczającą. Także misy kryształowe, muzyka, a co więcej własny głos jest w stanie w tej sytuacji dużo zdziałać.

Oczyszczanie z pomocą dymu

Zwyczajnie potrzymaj swoją talię blisko dymu ziołowego kadzidła lub suszonej różdżki, pozwalając mu unosić się nad, dookoła i oczyszczać wszystkie karty. Lawenda będzie odpowiednia z racji tego, że jest ona rządzona przez Merkurego, co czyni ją świetną dla klarowności komunikacji.

Oczyszczająca moc wizualizacji

Trzymając talię między rękami, zamykasz oczy i wyobrażasz sobie białe światło – lub któryś odcień, który ma dla Ciebie wartość oczyszczającą. Kolor ten ma otaczać twoją talię i wydobyć z niej starą energię.

Oddech

Oddech jest potężnym narzędziem, a zastosowanie go do procesu oczyszczania jest w stanie pomóc Ci oczyścić Twoją talię. Najzwyczajniej dmuchając silnie nad swoją talią w gruncie rzeczy zdmuchujesz z niej każdą starą energię.

Używanie tasowania

Tasowanie jest podstawową praktyką przed rozkładem. Jeśli poznajesz nową talię lub najzwyczajniej czujesz się od niej odłączona, jesteś w stanie poustawiać karty w kolejności (poczynając od dużych arkanów i przechodząc przez małe arkana), a potem najzwyczajniej wymieszać wszystko w chaotyczny sposób, niczym dziecko bawiące się w błocie. Możesz też najzwyczajniej przeprowadzić dodatkowe dogłębne regularne tasowanie dla szybkiego restartu.

Oczyszczanie za pomocą pukania

Czy kiedykolwiek słyszałaś, że musisz zastukać do swojej talii trzy razy zanim wykonasz odczyt? Jest to prędki i łatwy sposób na fizyczne wybicie starej energii.