Kiedy facet pisze z inną…

Jest to ktoś, co do kogo masz coraz gorsze przeczucia

Jest to zarówno sygnał zdrady, jak i przesłanka, że coś po prostu nie jest w porządku z waszym związkiem. Większość ludzi, którzy zostali oszukani, wie kim była ta druga osoba. Można nazwać to przeczuciem czy też zwykłą obserwacją, ale najczęściej jest to po prostu osoba, przy której czujesz się najbardziej zagrożona.

Jesteście bardziej jak współlokatorzy niż para

Ten sygnał jest wyjątkowy na wiele sposobów, lecz głównie dlatego, że może być zarówno przyczyną jego zdradzania, jak również wskazówką, że to już koniec między wami. Jeśli systematycznie odrzucałaś go w łóżku, to może to być wskazówka, że prawdopodobnie zostawi Cię dla kogoś bardziej chętnego. Jeżeli to się zaczęło, w momencie kiedy przekonałaś się, że jego potrzeby zostały zaspokojone, to wskazówka, że utrzymuje to od innej osoby i jest w trakcie procesu dystansowania się od Ciebie.

Próbował zakończyć Wasz związek, ale się z tego wycofał

Kiedy facet pisze z inną...

Nieraz, w momencie gdy panowie dążą do szybkiego rozstania bez jakiegokolwiek sygnału ostrzegawczego, to robią to z powodu innej kobiety. Jeżeli podejmował próbę by zrobić wcześniej, to jest wysokie prawdopodobieństwo tego, że myśli by zrobić to powtórnie.

Nie stara się dla Waszego związku

Czy myślisz, że jesteś jedyną osobą, która naprawdę chce, aby utrzymać związek? Jeśli tak, to być może on stara się dać Ci pretekst, żebyś zakończyła ten związek. Albo, co gorsza, mógł po prostu przestać interesować się do tego stopnia, że nie jest zainteresowany nawet utrzymywaniem pozorów.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Jakaś osoba zaczęła mieć pierwszeństwo przed Tobą

Jest to jeden z największych znaków, iż ktoś może zająć Twoje miejsce. Partner zazwyczaj traktuje priorytetowo osobę, którą darzy uczuciem. Jeżeli zaobserwujesz, że on wybiera jako priorytet kobietę, która nie jest Tobą, to jest niemalże pewne, że on zaczyna darzyć ją uczuciem. Jeśli próbowałaś porozmawiać z chłopakiem o zaprzestaniu widywania tej konkretnej kobiety, która coraz częściej spędza z nim czas, a on odmawia, to niepodważalny sygnał, że wreszcie skończy się to zakończeniem związku.

Nie ma dla Ciebie czasu

Kiedy zdradzający decydują się na skok w bok z ich głównego związku, dziewczyny, które są rzucane, wkrótce dostrzegają, że ilość czasu spędzanego z ich partnerami kurczy się. Nie jesteś już najważniejsza dla niego, gdyż on preferuje spędzać jak najwięcej czasu ze swoją przyszłą partnerką a nie z Tobą.

Odsuwa Cię od swojego życia i swoich planów

Sporo osób jest w stanie wyczuć, kiedy są chciani, a kiedy nie są chciani w życiu drugiej osoby. Jeśli czujesz, że nalega na ciebie, abyś odeszła lub jeśli wciąż wycina Cię z przyszłych planów, to prawdopodobnie chce z Tobą zerwać.

On się oddalił

Podczas gdy on decyduje się na „skok w bok”, zaczyna odsuwać się od Ciebie. To przejawia się na wiele możliwości, np. zmniejszoną ilością kontaktu wzrokowego, niechęci do rozmowy z Tobą, on staje się lodowaty wobec Ciebie i ogólnie wydaje się mniej zainteresowany Tobą niż kiedyś. Prócz tego, że jest to klasyczny znak tego, że może z kimś się spotykać, jest to również znak, że on nie myśli o waszej relacji przyszłościowo.

Został przyłapany na kłamstwie wcześniej

Ogólnie rzecz biorąc, faceci, dla których zdradzanie nie jest pierwszyzną, są bardziej podatni na to, aby rzucić Cię dla tej drugiej. Skoro ciągle to robi to, musisz go rzucić zanim on rzuci ciebie.

Ukrywa Cię przed znajomymi

Jedną z rzeczy, którą wielu niewiernych partnerów czyni, gdy zostawiają swoją główną dziewczynę dla pobocznej dziewczyny, jest coraz bardziej ograniczone bywanie z Tobą w miejscach publicznych. Dzieje się to stadialnie, a mężczyźni niejednokrotnie decydują się na pozostawienie swoich żon w domu podczas spotkań firmowych.