Jak rozpoznać zdradę w związku ?

Wbrew oczekiwaniom pragnie być pomocny

Wcześniej nie zdarzało się, żeby był specjalnie miły lub uczynny, teraz nieoczekiwanie stara się cię wyręczać, proponuje wsparcie, jest słodki i kochany? Za tak błyskawiczną zmianą postawy może kryć się inna kobieta, a co za tym idzie – jego poczucie winy. Miłymi gestami usiłuje zagłuszyć poczucie winy.

Znaki bezsprzeczne

Najmocniej oczywisty objaw podpowiadający zdradę to na pewno ślady szminki na ubraniu, albo zapach innej kobiety na jego ciele i na odzieży. W momencie kiedy wypatrzysz tego rodzaju pozostałości, możesz poczuć się prawie tak, jakbyś złapała go na gorącym uczynku. Wtem musisz albo od razu zabrać się za rozwiązanie z nim tej sprawy, albo moment dać sobie na wstrzymanie i skupić się na próbie znalezienia pozostałych dowodów na to, że on faktycznie może cię oszukiwać.

Nagłe pozostawanie w pracy do późna

Jak rozpoznać zdradę w związku ?

Nigdy nie był specjalnym miłośnikiem pracy po godzinach, lecz od pewnego momentu systematycznie zostaje dłużej w pracy? Jeśli jesteś przekonana, że w jego pracy nie przybyło mu błyskawicznie dodatkowej pracy, z którymi nie może sobie poradzić w osiem godzin, musisz przewidywać, że to tylko zmyłka.

Jest zamyślony

Jest duchem nawet w chwili, kiedy realnie jest obok ciebie, nie widzi cię. Przez cały czas jest zadumany? Niby cię słucha, ale nie słyszy tego, co mówisz.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Nieustannie sięga po telefon

Nie może się rozstać z smartfonem, nawet podczas brania prysznica. Bez przerwy pisze lub odczytuje wiadomości, do tego, gdy wykonuje telefon, usiłuje, abyś nie słyszała tej rozmowy.

Zobacz też: https://blog.otylia.pl/objawy-zdrady-zony/

Bardziej dba o siebie

Zaczyna widocznie o siebie dbać. Nie chodzi tu jedynie o to, że ulatnia się z domu dobrze ubrany, wyperfumowany, zaczął uczęszczać także na siłownię, biega, czy przeszedł na nową dietę. Zmartwić powinno cię także systematyczniejsze branie prysznica. To działanie może być spowodowane potrzebą zmycia z ciała śladów innej kobiety – zwłaszcza jej zapachu.

Prowadzi intrygę

Na twoje sugestie, że coś może być na rzeczy, sugeruje ci po w pewnym momencie, byś przejrzała jego telefon/pocztę. Jeśli cię zdradza, do porozumiewania się z tą drugą kobietą i tak w pewnym momencie zacznie posługiwać się drugą komórką, a ten, który znasz, nie będzie posiadał żadnych śladów zdrady. Tak samo, jak i jego skrzynka mailowa.

Zaczyna Cię oskarżać

Zaczyna rzucać oskarżenia, atakuje cię, stwierdzając, że przesadzasz z zazdrością. Może się również przydarzyć, że sam stara się oskarżać cię o niewierność. Robi to albo po to, aby odciągnąć od siebie twoją uwagę, albo z powodu tego, że mierzy cię swoją miarą. Skoro on jest w stanie cię zdradzać, myśli, że ty także to umiesz.

Wyciąga pieniądze z banku

Weryfikując stan waszego konta, widzisz, że on zaczął regularniej wyprowadzać znaczne kwoty pieniędzy, nie wytłumaczył ci nigdy, na co je przeznaczył. W jego ciuchach spostrzegasz paragony z tajemniczych restauracji, hoteli, czy kwiaciarni.