Czy magia miłosna działa ?

Romans

A może tkwisz w romansie i pragniesz go uciąć, ale nie nie jesteś w stanie. Wiesz, że twój związek niezmiernie na tym ucierpi, jeśli to nie zatrzyma się niebawem, a sama siła woli tutaj nie wystarczy. Użycie zaklęcia miłosnego uczyni, że oboje będziecie totalnie omotani tym uczuciem, do tego stopnia, że nikt inny nie będzie zaprzątał waszych myśli.

Boisz się jego reakcji

Najzwyczajniej w świecie nie możesz zdobyć się na to, by coś z tym zrobić. Kiedy on nie jest w pobliżu, planujesz w jaki sposób masz zamiar mu to oznajmić, ale jak tylko zobaczysz go twarzą w twarz, twój strach ogarnia Cię z każdej strony… Co jeśli jesteś w błędzie i on nie żywi tych samych uczuć w stosunku do Ciebie? Wykorzystaj zaklęcia, a nie tylko przekonasz się, że on jest zdecydowanie zauroczony Tobą, będzie również czuć się absolutnie zobligowany do zrobienia czegoś, więc będzie musiał zrobić pierwszy ruch.

Czy magia miłosna działa ?

On boi się zaangażowania

Próbowałaś dyskretnych wskazówek oraz mało dyskretnych poczynań, ale wciąż nie nic nie działa… Zastosuj zaklęcie miłosne i zbliż go do siebie na tyle, na ile jest to możliwe.

Oddaliliście się od siebie

Pozostajesz w związku, którą kochasz, a ona żywi takie same uczucia do Ciebie. Ale z niewyjaśnionego powodu, iskry po prostu już nie się nie tą tak jak kiedyś. Zaklęcia miłosne mogą być skutecznie wykorzystywane na istniejących partnerów. Szybkie zaklęcie może zwrócić czar i zrobić tak, że oboje będziecie bardziej zadowoleni niż kiedykolwiek.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Podoba Ci się ktoś, kto nie czuje tego samego do Ciebie

Możliwe, że jest to ktoś, kogo mijasz w drodze do pracy codziennie, lub ktoś, z kim pracujesz. Możliwe, że jest to przyjaciel przyjaciela, a nawet przyjaciel, z którym chciałbyś być czymś więcej niż jedynie przyjaciółmi. Kiedy żywisz do kogoś jakieś uczucia, a on nie odwzajemnia tego uczucia, może to być jak sztylet wbity w serce za każdym razem, gdy go mijasz. Użyj zaklęcia miłosnego, aby uczynić, że zakochają się w Tobie i ziszczą Twoje marzenia. Pozbądź się tej jednostronnej miłości.

Chcesz mieć więcej kochanków

Nie jest powiedziane, że trzeba mieć tylko jeden związek jednocześnie. Niektórzy ludzie wymagają dużo miłości i tak samo są w stanie dzielić się tą miłością z paroma osobami. Zaklęcia miłosne mogą być idealnym sposobem, aby prędko zdobyć wielu nowych bajronicznych partnerów w swoim życiu….

Chcesz odzyskać miłość do ex

Jeśli twój związek się rozpadł, może to być najmocniej bolesny czas w twoim życiu. Tylko ktoś, kto był w tej samej sytuacji, może naprawdę pojąć załamanie, jakie odczuwasz. Próbujesz wszelakich sposobów, aby odzyskać swojego byłego partnera, ale nic nie zdaje się pomagać… Akurat wówczas zaklęcie miłosne może być czasami jedynym wyjściem, aby ponownie zdobyć byłego ukochanego. Właściwie odprawione zaklęcie może sprawić, że prawie każdy zakocha się w Tobie głęboko, nawet Twój były.