Jak odzyskać miłość swojego życia ?

Przegadaj z nim koniec Waszej relacji

Zanim będzie można dać mu kolejną szansę, trzeba być szczerym w stosunku do siebie o tym, co się działo. Po tym wszystkim nie można po prostu wrócić ponownie do związku i pozorować, że zerwanie nigdy nie miało miejsca, racja? Podyskutujcie ze sobą o tym, co sobie przyswoiliście po waszym rozstaniu.

Mów co się dzieje Twojej rodzinie

Jak odzyskać miłość swojego życia ?

Po rozstaniu prawdopodobnie powiedziałaś o swoim ex parę rzeczy, które były… mniej niż przychylne. Jeżeli masz zamiar wrócić do byłego, ważne jest, aby podyskutować z przyjaciółmi i rodziną. Może są przeciwni lub obawiają się twojej decyzji, ale trzymanie tego w tajemnicy roznieci tylko napięcia z najbliższymi osobami w twoim życiu.

Postaw się w cudzych butach

Oto super sposób, aby określić, czy wracasz do ex z właściwych powodów: czy możesz sobie wyobrazić, że twój najlepszy przyjaciel robi to samo? Czasami twoje rozumowanie może być logiczne dla Ciebie, jednak nie dla całej reszty. Wyobrażanie sobie siebie jako obiektywnej strony trzeciej może pomóc Ci doprecyzować, czy jesteś autorem dobrego wyboru.

Zrób to powoli

I mam na myśli naprawdę ślimacze tempo. Wznowiony związek na pełnej prędkości jest ekspresowym sposobem na kolejne rozejście się.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Zastanów się nad przyczynami końca Twojego związku

Czy zakończyliście związek ugodowo i oboje zdecydowaliście, że to nie był odpowiedni czas? Czy był to uciążliwy związek? Czy jedno z was dopuściło się zdrady? Lekko jest zapomnieć o złych aspektach, kiedy tęsknisz za byłym, ale zastanowienie się nad tym, czemu zakończyliście związek, może pomóc Ci postawić się w bardziej trzeźwym stanie umysłu i zdecydować, czy powrót do siebie jest możliwie opcją.

Zostaw przeszłość tam gdzie jej miejsce

Jednym z największych wyzwań z powrotem do byłego jest odpuszczanie przeszłości. Chociaż nie należy rzucać w niepamięć, co się wydarzyło podczas pierwszego związku, kluczowe jest, aby nie pozwolić mu na niszczenie wznowionej relacji. Zamiast tego użyj tych wspomnień jako doświadczenia edukacyjnego, które pomoże Wam wydorośleć jako para i uniknąć ponownego popełnienia takich samych błędów.

Okres testu

Nie kupiłabyś samochodu bez przetestowania, czyż nie? Może to nie jest najlepszy przykład, ale przesłanka jest istotna. Nie masz potwierdzenia, czy Twoje pojednanie będzie owocne, więc czemu nie dać mu najpierw jazdy próbnej? To daje Ci przedsmak tego, co ma się stać i czy chcesz się dalej tego trzymać.

Pomyśl o tym, co tym razem będzie inne

Związek zakończył się z jakiegoś powodu, więc co trzeba poprawić, aby powstał od początku? Czy musisz poprawić komunikację lub odbudować zaufanie? przeznacz chwilę na rozważenie, co się zmieni, kiedy wrócisz do byłego.

Wiedz, kiedy nadszedł czas, aby się pożegnać

Niefortunnie, mają miejsce sytuacje, kiedy dwoje ludzi po prostu nie jest sobie pisanych. Jeżeli utknęliście w błędnym kole wracania do siebie w kółko, może to być oznaka, że wasza dwójka po prostu do siebie nie pasuje. Bądźcie prostolinijni i rozsądni co do siebie nawzajem, a jeżeli nadeszła pora, aby zrezygnować, zróbcie wszystko, co w waszej mocy, aby pójść dalej.

Przemyśl zanim się odezwiesz

zastanów się, co jest głównym powodem, dla którego pragniesz wrócić do niego. Czy znienacka zdałaś sobie sprawę, co zatraciłaś? Czy rzeczywiście wierzysz, że związek może być na nowo ożywiony? A może po prostu czujesz się lekko opuszczona, a ex jest pierwszą osobą, jaka przychodzi ci na myśl? To typowe, że płaczesz za nim (nawet jeśli wszystko skończyło w bardzo zły sposób), ale miej pewność, że nie poddajesz się pokusie powrotu zbyt śpiesznie. Znajdź powód, dlaczego za nimi tęsknisz, a jeśli to dlatego, że szczerze chcesz powrotu do tego, co było, to może być to czas, aby zacząć walczyć.