Czy mąż mnie zdradza – tarot

Czy mąż mnie zdradza ?

Prawdopodobnie jesteś świadoma jakie są jasne zwiastuny zdrady, takie jak przebywanie na portalach randkowych długo po rozpoczęciu związku lub późne powroty do domu bez poważnego powodu. Ale aby naprawdę zidentyfikować niewiernego partnera, warto rozpoznawać małe oznaki, które nie są tak oczywiste. Poniższe wskazówki nie mają być dla Ciebie alarmujące – prawie wszystkie z nich mogą mieć logiczne wyjaśnienia, lecz jeśli twoje przeczucia naprawdę usiłują Ci coś powiedzieć, mogą okazać się bardzo przydatne.

Bardziej o siebie dbają

Jeżeli Twój partner znów zaczyna chodzić na siłownię, nabywa nową bieliznę lub interesuje się zakupami, może to równać się z tym, że jest na wczesnym etapie związku z inną osobą.

Regularnie oskarża Cię o zdradę

Poza tym, że jest to typowa projekcja, takie postępowanie przynieść ma dwa rezultaty. Stawia Cię w defensywie, więc nie masz możliwości rozważyć innej opcji. Sprawia również, że wygląda on na człowieka, który nigdy nie mógłby być niewierny. Możliwe, iż jest to prawdziwa odpowiedź na pojęcie, że skoro jemu zdrada uszła na sucho, tak może być również w Twoim przypadku.

Czy mąż mnie zdradza - tarot

O wszystko zaczyna Cię krytykować i obwiniać

Niewierni często starają się usprawiedliwić swoje postępowanie, sprawiając, że ich związek jest tak zły, że nie było innej możliwości. Zazwyczaj dzieje się tak w sytuacjach, w których niewierny czuje, że jest zakochany w swojej kochance, ponieważ ma poczucie, że jego romans jest szczęśliwszy niż jego relacja.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Nagle mają nowe zachowania seksualne

Jasne możliwe jest, że po prostu mają ochotę przetestować nowe możliwości. I jeśli bierzesz w tym aktywny udział to super. Z kolei kolejne wskazówki zdrady w całości z wyraźnie widoczną zmianą w rutynie seksualnej mogą oznaczać, że uczą się tego od kogoś innego i odkrywają nowe rzeczy, które lubią.

Zdradzanie było akceptowane w ich rodzinie

Rodzice partnera powinni być wskazówką. Jeśli Twój partner pochodzi z rodziny, gdzie rodzice nie byli sobie wierni a pomimo to, wciąż byli małżeństwem, to możesz mieć powody do obaw, że ich dziecko podświadomie przejęło ich wzorce.

Mniej Ci się zwierzają

Mniejsza skłonność do omawiania z tobą problemów może być sygnałem, że twój partner zwierza się innej osobie. Nawet jeśli nie sypia z nikim innym, może to wskazywać na zdradę emocjonalną.

Zaczynają się gubić w tym, co już mówili

Jeśli twój partner ostatnio zaczyna opowiadanie od zdania: „Czy już Ci to mówiłem?”, może to wynikać z tego, że ma kłopoty ze śledzeniem kilku wersji opowieści.

Przestaje zauważać problemy w związku

Zdradzani ludzie często okazują zaskoczenie, podczas gdy dowiadują się, że ich partnerzy zdradzają, ponieważ myśleli, że wszystko układa się w jak najlepszym porządku w momencie kiedy, zdrada się rozpoczęła. Jednakże często przyczyną tego, iż sprawy wyglądają lepiej, jest to, że potrzeby, które nie zostały zaspokojone w relacji, są zaspokajane gdzie indziej.

Nagle zainteresował się gotówką

Niewierni partnerzy niejednokrotnie korzystają z płatności gotówką, w momencie kiedy zabierają swoich tajemniczych partnerów na schadzkę, aby ich partnerzy nie mieli wglądu do ich wydatków. W momencie gdy posiadacie wspólne konto finansowe, możesz obserwować zwiększoną ilość wypłat z bankomatów.

Początkiem Twojego związku był romans

Dla niektórych ludzi zdanie „kto raz zdradził, ten zawsze zdradza” jest prawdziwe. Jest to niebagatelna oznaka tego, że ten ktoś może zdradzić… tym razem Ciebie.

Unikają konfrontacji

Ktoś, kto nie zdradził, z pewnością będzie miał dobre wytłumaczenie dla swojego podejrzanego zachowania i zrobi wszystko, co trzeba, abyś poczuła się pewnie. Zdradzający jednak może stać się agresywny, z powodu tego, że odkryłaś jego przykrywkę. Niejednokrotnie zdarza się, że zdradzający odsuwają od siebie odpowiedzialność i denerwują się twoimi pytaniami. Zwykle próbują Cię uciszyć, a nawet krytykują Cię za bycie zbyt kontrolującym lub podejrzliwym.