Oczyszczenie domu ze złej energii

Minerał oczyszczający

Kryształ górski to niesamowity minerał, który wchłania w siebie energię z otoczenia. Kamienie rozłóż w różnych zakamarkach domu – niedaleko miejsca, gdzie śpisz, na biurku gdzie codziennie pracujesz, bądź przy stole, gdzie najczęściej spożywasz posiłki, a także zasiadasz razem z gośćmi, kiedy przychodzą w odwiedziny.

Wybaczenie

Każdy smutek i złość, które w sobie nosimy działają na nas negatywnie. To wielka blokada, która trzyma nas w ryzach i nie pozwala się uwolnić. Rani nas każdego dnia od początku. Nie tylko sprawia, że nie mamy miejsca w życiu na inne doświadczenia, to jeszcze nasze rozżalenie przyciąga do nas negatywne energie. Z tego właśnie powodu powinniśmy wybaczyć i wyciągnąć wnioski z otrzymanej lekcji, zapamiętać jej przesłanie i zapomnieć o wszystkim, co było złe.

Oczyszczenie domu ze złej energii

Natura w naszym życiu

Natura ma cudowne zdolności zmiany energii. Im częściej obcujesz z przyrodą, tym masz wyższą wibrację. Natura podnosi częstotliwość naszych wibracji; w ten sposób wspierasz pozytywną aurę dookoła siebie. Dodatkowe korzyści to zmniejszenie stresu, często dużo lepszy nastrój, lepszy sen, większa pomysłowość i poprawa koncentracji.

Świece

Oczyszczające właściwości ognia są doceniane od bardzo dawna. Oczywiście, nie oznacza to, że musisz urządzać tańce przy ognisku w swoim domu. W zupełności wystarczająca będzie świeca. Paląca się świeca nie tylko pięknie się prezentuje i nadaje błogiego nastroju – to właśnie jej płomień pozwala wprowadzić ład i porządek w mieszkaniu. Najlepiej w tym celu wykorzystać świecę woskową, ale z powodzeniem możesz użyć w tym celu innej białej świeczki, bądź świecy zapachowej.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Koty

To zwierzę może zmienić energetykę w każdym miejscu, a robi to ponieważ ma zdolność przekształcania energii. Ludzie i koty to stworzenia w pewien sposób uzupełniające się. Kot lubi energie, które ludziom zwykle przeszkadzają i utrudniają funkcjonowanie i z chęcią ja pochłania. Ale nie lubi energii, która jest pozytywna i korzystna dla człowieka. Nie spędzaj zbyt wiele czasu w ulubionym miejscu wypoczynku tego wąsatego pupila. By się dobrze wysypiać, zobacz, które miejsce w domu jest tym wybranym przez kota i nie stawiaj tam łóżka. Spędzaj za to chętnie czas tam, gdzie Twój ulubieniec raczej rzadko ma zwyczaj przebywać.

Flora

Rośliny to jeden z najprostszych znanych nam pochłaniaczy niekorzystnej energii. Pamiętaj, że to one produkują konieczną nam do oddychania substancję – tlen. Im go więcej w Twoim powietrzu, tym będziesz się czuć lepiej, będziesz mieć więcej energii a Twoje zdolności poznawcze będą lepsze! Poza tym zwiększają wilgotność powietrza i pochłaniają substancje które mają negatywny wpływ na zdrowie.

Przewietrzenie i sprzątanie

Brzmi jak coś absolutnie naturalnego, jednak działa. Chaos oraz bałagan mogą skutecznie zaburzyć energię w danym miejscu. Jeśli ponadto nie nie ma w nim dostępu do świeżego powietrza, niemalże całkowicie uniemożliwia to dokładne oczyszczenie mieszkania. Z tego właśnie powodu, jeśli planujesz oczyszczanie swojego domu, Pierwszym, co zrobisz powinny być dokładne porządki. W zdecydowanej większości to właśnie domowe metody oczyszczania energii są całkowicie wystarczające, aby poprawić jakość naszego życia i pozbyć się negatywnego samopoczucia. W przypadku gdy będziemy oczyszczać nasze mieszkanie regularnie, osiągniemy jeszcze lepsze efekty. Posprzątaj rozrzucone, walące się po domowych kątach przedmioty do szaf, szafek czy półek. Zetrzyj zalegający kurz, poodkurzaj, zetrzyj podłogę. Rzeczy, których od dawna nie używasz – możesz wyrzucić. Otwórz okna na oścież, pozwalając słońcu oraz świeżemu powietrzu wejść do Twojego domu.

Użycie soli kuchennej

Sól kuchenna może przydać się nam do skutecznego, domowego oczyszczania energii. Sól potrafi wchłaniać niekorzystną energię. Wystarczy, że do każdego zakamarka w pomieszczeniu nasypiesz po szczypcie soli. Zostaw ją na 2 dni. A co dalej? Wystarczy, że ją usuniesz. Jeśli zaś chcesz oczyścić sam siebie, dosyp soli do wody w wannie, lub natrzyj się nią pod prysznicem.

Amulety i talizmany

Amulety chronią przed negatywnymi emocjami i energią z zewnątrz. Kamienie mają różne właściwości i działanie, niektóre z nich odbierają negatywną energię, która w nas jest, a inne pomagają nie dopuścić, aby przedostała się do naszej aury, odbijając ją. Można kupić gotowy amulet kierując się jego właściwościami lub przygotować swój własny, od podstaw. Kupując gotowy amulet warto wybrać taki, który zrobiony jest z kryształu górskiego, onyksu lub obsydianu. Amulet, który nosimy przy sobie, należy czyścić w wodzie z solą lub płukać pod kranem, przynajmniej raz na tydzień.

Decyzja

Jednym z najważniejszych działań musi być przede wszystkim silne przekonanie o tym, że chcemy pozbyć się złej energii ze swojego życia. Zdecydowane i pozytywne nastawienie jest niezbędne. Tylko ono zapewnia odpowiednią moc i siłę do zmiany swojej sytuacji. Większa wiara i przekonanie o słuszności podejmowanych decyzji jest równoznaczna z tym, że będziemy mocno chronieni.

Dźwięk

Dźwięk posiada znakomite moce , które mogą pomóc w oczyszczaniu. Spróbuj przespacerować się po mieszkaniu i podzwonić dzwoneczkami w każdym pomieszczeniu i każdym kącie.

Mantry i afirmacje

Nie jest wystarczające, aby tylko oczyszczać się z złych energii. Należy też dbać o swoje wysokie wibracje. Świetnym narzędziem jest stosowanie afirmacji, czyli pozytywnych twierdzeń w chwili, gdy zaczynasz dzień, odczuwasz silny stres lub lęk. Możesz wykorzystać afirmacje, jakie są już gotowe. Możesz również budować swoje własne afirmacje dopasowane do twoich potrzeb. Będą doskonałe na początek dnia i do wykorzystywania ich w chwili, gdy zalewają cię negatywne myśli. Dobrze jest też śpiewać i słuchać mantr, pojedynczych sylab lub ich zlepków o wysokich częstotliwościach.

Kadzidło i okadzanie

Możesz użyć lawendy, białej szałwii, jałowca czy też santo. Samo działanie unoszącego się w powietrzu dymu jest tutaj istotne, gdyż zawiera on silne właściwości uwalniające od negatywnej energii. Wykonaj okrążenie po swoim domu i okadź wszystkie wybrane przez siebie miejsca. Jeśli uważasz, że jest taka potrzeba, możesz też okadzić sama siebie.