Czy ja będę jeszcze szczęśliwa ?

Zostaw swoje przekonania

Zrezygnuj ze swoich ograniczających przekonań na temat tego, co masz szansę lub czego nie możesz zrobić, co jest możliwe lub nierealne. Od teraz nie będziesz już pozwalała, aby limitujące myśli trzymały Cię w złym miejscu. Rozwiń swoje skrzydła i leć!. Z pewnością będzie to dla Ciebie najlepszy wybór na wiele lat.

Zostaw za sobą swoje lęki

Lęk jest tylko iluzją, nie istnieje. To Ty go stworzyłaś. To wszystko znajduje się w twojej głowie. Skoryguj swoje wnętrze, a to, co na zewnątrz ułoży się na swoim miejscu.

Oczekiwania innych ludzi wobec Ciebie to nie Twoje oczekiwania

Czy ja będę jeszcze szczęśliwa ?

O wiele za dużo osób żyje życiem, które nie jest ich życiem. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co inni postrzegają jako najlepsze dla nich. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co ich rodzice uważają za najlepsze dla nich, z tym, co ich przyjaciele, ich wrogowie i ich trenerzy, ich rząd i media uważają za najlepsze dla nich. Ignorują swój wewnętrzny głos, swoje wewnętrzne powołanie. Są tak zajęci dawaniem wszystkim zadowolenia, spełnianiem oczekiwań innych ludzi, że tracą monitoring nad swoim życiem. Zapominają, co czyni ich pełnymi dobrych emocji, czego chcą, czego potrzebują…. i finalnie zapominają o sobie. Życie jest tylko jedno – to jedno właśnie obecnie – musisz nim żyć, mieć je, a zwłaszcza nie pozwól, by opinie innych ludzi odciągały Cię od Twojej drogi. Żyjesz dla siebie – zawsze miej to w głowie.

Zrezygnuj z narzekania

Porzuć swoją ciągłą potrzebę narzekania na te wiele, wiele, wiele rzeczy, ludzi, sytuacji, wydarzeń, które sprawiają, że jesteś nieszczęśliwa, smutna i przygnębiona. Nikt nie może uczynić Cię nieszczęśliwą, żadna sytuacja nie może uczynić cię pogrążoną w depresji lub niezadowoloną, chyba że na to pozwolisz. To nie sytuacja powoduje w tobie te uczucia, ale to, jak będziesz na nią spoglądała. Nigdy nie lekceważ siły dobrego myślenia.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Zapomnij o przeszłości

To jest trudne. Zwłaszcza gdy lata minione wyglądają o wiele korzystniej niż obecne czasy, a przyszłość tak przerażająco, lecz musisz wziąć pod uwagę fakt, że obecna chwila jest wszystkim, co masz i wszystkim, co kiedykolwiek będziesz posiadała. Twoja przeszłość, za którą teraz tęsknisz, przeszłość, o której teraz marzysz była przez Ciebie pomijana, kiedy była teraźniejszością. Stwórz jasną wizję tego, co będzie, przygotuj się, ale zawsze bądź obecna tu i teraz.

Zrezygnuj z przywiązania

Wielu ludzi myli przywiązanie z miłością, ale miłość i przywiązanie nie mają ze sobą nic wspólnego. Przywiązanie pochodzi z miejsca strachu, podczas gdy miłość … cóż, prawdziwa miłość jest piękna, pełna życzliwości. Tam, gdzie jest miłość, nie może być strachu. Z tego powodu przywiązanie i miłość nie mogą współistnieć. Miłość to niespodzianka, dobre emocje, które są najlepsze dla każdego.

Przestań starać się imponować innym

Nie egzystujesz tylko po to, aby inni Cię polubili. To nie funkcjonuje w ten sposób. W sytuacji, gdy przestaniesz tak mocno czynić wysiłki, aby być kimś dla innych ludzi, w momencie, gdy usuniesz wszystkie swoje maski, w sytuacji, gdy zaaprobujesz oraz odnajdziesz prawdziwego ciebie, znajdziesz osoby, które przyciągniesz do siebie bez nadmiernych starań.

Nie opieraj się zmianom

Przemiana jest najlepsza. Odmiana pomoże Ci przejść z punktu A do punktu B. Odmiana pomoże ci przeprowadzić ulepszenia w Twoim życiu, a także w życiu tych, którzy są wokół Ciebie. Zaakceptuj zmiany – nie opieraj się im. Jest to dla Ciebie jedyna droga. Zmiana jest dobra – zaakceptuj ten stan rzeczy.

Nie używaj wymówek

Nie są Ci już potrzebne.. Wielokrotnie ograniczamy się z powodu wielu wymówek, które stosujemy. Zamiast rozwijać się i pracować nad zmianą siebie i naszej egzystencji, utknęliśmy, okłamując siebie, używając wszelkiego rodzaju wymówek, które w 99,9% przypadków nie są nawet realne.

Zrezygnuj z negatywnych myśli o sobie

Jak wiele osób krzywdzi siebie z powodu negatywnego, zanieczyszczonego oraz powtarzającej się metody myślenia? Nie wierz we wszystko, co podpowiada Ci twój umysł – zwłaszcza jeśli jest zły oraz samoobwiniający.

Zrezygnuj z potrzeby kontroli

Nie kontroluj innych rzeczy wokoło Ciebie, sytuacji, wydarzeń, ludzi, etc. Czy są to bliscy, współpracownicy, lub po prostu osoby nieznajome, których spotykasz na ulicy – po prostu pozwól im znajdować się blisko. Pozwól, aby wszystko i wszyscy byli tacy, jacy są, a zorientujesz się, o ile lepiej będziesz się czuła. Kontrola nie jest Tobie do niczego potrzebna.

Zrezygnuj z obwiniania innych

Zrezygnuj ze swojej potrzeby obwiniania innych za to, co masz lub czego nie posiadasz, za to, co czujesz lub emocje, których nie odczuwasz. Przestań obwiniać innych, ale zacznij brać odpowiedzialność za swoje funkcjonowanie.

Zrezygnuj z potrzeby, by zawsze mieć rację

Wielu z nas nie potrafi tolerować poczucia bycia w błędzie – pragniemy mieć zawsze rację – nawet przy ryzyku zakończenia wspaniałych relacji lub spowodowania wielkiego stresu oraz bólu, dla nas i dla innych ludzi. To po prostu nie jest tego warte. Jeśli kiedykolwiek będziesz czuła „pilną” potrzebę walczenia o to, kto ma rację, a kto popełnia błąd, zapytaj: Jaką różnicę to zrobi? Czy twoje ego jest naprawdę tak wielkie?

Zrezygnuj z krytycyzmu

Zrezygnuj z potrzeby krytykowania rzeczy, jeśli chodzi o ludzi, którzy są inni niż ty. Wszyscy jesteśmy wyjątkowi, a jednak wszyscy jesteśmy tacy identyczni. Wszyscy chcemy być zadowoleni, wszyscy chcemy uwielbiać i być uwielbianymi oraz wszyscy chcemy być w pełni akceptowani.

Zostaw etykietki

Przestań etykietować te rzeczy, ludzi lub wydarzenia, których nie rozumiesz jako dziwne lub inne i postaraj się otworzyć swój umysł pewnymi etapami. Umysły funkcjonują efektywnie tylko jedynie, gdy są otwarte.