Wróżka online 24h. Jaka powinna być ?

Rozkład na osoby trzecie

Postaraj się nie wykonywać rozkładów na osoby trzecie. Mówiąc inaczej, nie udzielaj informacji klientce, co uważa o niej jej chłopak. Można subtelnie wskazać jakie może być to uczucie, ale nic więcej. Podkreśl, że jesteś w stanie odczytywać karty jedynie w jej imieniu i tylko z jej punktu widzenia. Twoja klientka będzie pod wrażeniem Twoich reguł i będzie się czuła pewnie, że jej osobiste dane są u Ciebie bezpieczne.

Znaj swoje karty

Na początku warto używać tej samej talii dla wszystkich Twoich odczytów online. Zrób plik tekstowy z krótkim opisem każdej karty. Kradnie to nieco czasu, jednakże pozwoli Ci naprawdę pojąć symbolikę każdej karty. W chwili gdy już będziesz pewna siebie i swoich kart, pogłęb swoją wiedzę ucząc się podstawowej numerologii i podstaw astrologicznych. Nie zmuszaj się, usiłując nauczyć się wszystkiego jednocześnie.

Wróżka online 24h. Jaka powinna być ?

Jeśli zabraknie Ci języka w gębie

Jeśli w trakcie wróżenia online na żywo Twój umysł jest pusty, przytrzymaj kartę w taki sposób, aby klient mógł ją zobaczyć i postaw pytanie, co ona dla niego oznacza. Scharakteryzuj obraz, podyskutuj o tym, co znaczy dana symbolika, a błyskawicznie skierujesz się na odpowiednie tory. Zawsze możesz się ukazać swój uśmiech i przeprosić za utratę toku myślenia – zdarza się to czasami nawet najlepszym wróżkom.

Etyka

Stwórz kodeks etyczny. Każda wróżka online powinna go mieć. Może on zawierać takie rzeczy jak: „Nie będę świadczyć usług osobom niezdolnym prawnie do podejmowania takich decyzji” oraz „Nigdy nie będę dzielić się informacjami o klientach”. Trzymaj się tych zasad – to wygeneruje Ci pełno stałych klientów.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Wprawiaj klientów w dobry nastrój

Pozwól sobie na poczucie humoru. Klienci doceniają kogoś, kto umie ich odprężyć z krztyną humoru, ale nie pozwól, aby wymknęło się to spod kontroli. Ta osoba posiada strach mające związek w kwestii swojego życia, w innym przypadku nie prosiłaby o rozkład, więc kiedy trzeba, aby być poważną, bądź poważna.

Bądź uprzejma

Klienci są czuli i można zrobić potężne szkody przez ulokowanie złego pomysłu do ich głów. Pielęgnuj serdeczny sposób bycia. Nigdy nie informuj klientki, że jej sytuacja to jej własna wina. Nigdy nie bądź nietaktowana lub gwałtowna, jakkolwiek apatyczna możesz się czuć. Wróżby online, siłą rzeczy, są o krok od rzeczywistości, ale nie zapominaj, że pośrednictwem Internetu ukrywa się prawdziwa istota ludzka. Zawsze traktuj ją z grzecznością, profesjonalnie i z prawdziwym współczuciem.

Pracuj najlepiej jak potrafisz

Zrób świetną robotę, a wkrótce dostaniesz możliwość realizacji następnych zleceń. Klienci doceniają kogoś, kto się przygotowuje, aby pracować w pocie czoła. Kiedy wróżenie online dobiega końca, uświadom klienta, że w razie wątpliwości będzie mógł dopytać. Z całą pewnością są tacy, którzy to właśnie robią, ale jest ich niewielu. Po zdobyciu odpowiedzi na kilka pytań dodatkowych możesz kurtuazyjnie poprosić ich o zlecenie następnego odczytu.

Dogodne terminy

Jeśli rozszyfrowujesz karty w czasie rzeczywistym przez Skype, musisz zyskać pewność, że skonkretyzowałaś czas właściwy jednakowo dla Ciebie, jak i dla Twojego klienta. Nie usiłuj dostosować się do nich tylko w celu, aby podlizać się klientowi – nie będziesz przecież rozkładała kart o 3 nad ranem…

Minimalizacja przerw

Jeśli rozszyfrowujesz tarota online na Skype, musisz zyskać pewność, że nie będziesz mogła zrobić sobie jakiejkolwiek przerwy. Jeśli dzieci wracają ze szkoły lub pies zaczyna szczekać, aby wypuścić go z domu, jest w stanie to sprawić, że będziesz wyglądać nieprofesjonalnie. Zarazem, może to także sprawić, że będziesz wyglądać oprócz tego zwyczajnie i ludzko, więc nie martw się, jeśli pojawi się nieprzewidziana przerwa. Jeśli jest to pilny wypadek, twój klient zrozumie i będziesz mogła przeorganizować pogawędkę.

Nie zanudzaj klienta zbędnymi informacjami

Nie próbuj eksponować całej swojej wiedzy. To bardzo kuszące, aby usiłować pouczać klienta, dzieląc się z nim wszystkimi wiadomościami na temat karty. Zazwyczaj zdarza się tak, że jest to o wiele za dużo i Twój biedny klient jest zmieszany. Twój klient jest rzeczywiście zainteresowany zaledwie tym, jak to się odnosi do niego i jego sytuacji. Czasami mniej znaczy więcej.

Odczyty pisemne

Jeśli wykonujesz pisemne wróżby e-mail zweryfikuj to, że Twoje talenty edytorskie są wystarczająco dobre, by nie wypłoszyć klientów. Potrzebujesz odpowiednich umiejętności językowych i zdolności do wyrażania myśli i wiadomości w sposób prosty i zwięzły.

Formaty wróżenia z tarota

Zdecyduj się na format swoich odczytów. Istnieje całkiem sporo sposobów, na które da się wysłać wróżbę online: e-mail, nagranie wideo, Skype, Facebook, komunikatory internetowe. Zrób swoje badania i zobacz który format wróżb internetowych jest dla Ciebie najbardziej komfortowy.

Wróżba zamówiona bez problemów

Upewnij się, że Twoje stawki za wróżbę są jasne i że masz nieskomplikowany sposób na to, aby ludzie byli w stanie kupować u Ciebie wróżby. Twoi klienci muszą też wiedzieć co otrzymują za swoje pieniądze, więc powiedz im na co mogą liczyć za przedtem określoną cenę.

Wyceniaj pracę realistycznie

Pociągające jest obniżanie ceny, aby otrzymać zlecenie. Ustal, ile pieniędzy potrzebujesz i zważając na to wyceniaj swoje rozkłady.