Nie każdy nie nadaje się do związku. Zobacz dlaczego

Nigdy nie byłaś w związku

Jeśli nie masz za sobą żadnej poważnej zażyłości, to jest to niebywale podejrzane. Coś musi być z tobą nie w porządku – bodaj tak rozumuje przeważająca część ludzi. Być może nie jesteś w stanie pójść na kompromis, niewykluczone stawiasz egoizm na pierwszym miejscu lub najnormalniej w świecie nie jesteś w stanie się wczuć w żadną relację długoterminową.

Jesteś wyjątkowo zazdrosna

Nie każdy nie nadaje się do związku. Zobacz dlaczego

Z całą pewnością istnieje przesąd, że nie ma miłości bez zazdrości, ale to jest bzdura. Zazdrość jest jak jad. Tak naprawdę znikoma doza nic Ci nie zrobi, natomiast nic nie tłumaczy używania trucizny. A przedawkowanie może mieć krytyczne skutki. Nawet jeśli czujesz zazdrość to bądź świadoma, że przerzucanie jej na swojego partnera nie tylko nie da Ci nic dobrego, ale wręcz pogorszy sytuacje, bo jeszcze dalej go od siebie odepchniesz, jego uczucia bardziej się osłabią, a przez to ewentualność niewierności będzie jeszcze wyższe.

Nie jesteś ogarniętą osobą

Pewne kobiety wcale nie są zorganizowane. Zobowiązują się, że coś zrobią, a potem o tym nie pamiętają, albo przekładają konkretną czynność na potem. Nie zdążają kiedy się z nimi umawiasz. Nikt nie chce tworzyć związku z tak nieodpowiedzialną kobietą.

Wydajesz za dużo pieniędzy

Niektóre kobiety wydają więcej, niż zyskują, żyją ponad stan. To nie podoba się mężczyznom. Jeśli lekką ręką wydajesz pieniądze, których nie masz to wiedz, że nie jawisz się jako dobra partnerka. Żaden facet nie będzie chciał stworzyć związku z kobietą, która może go wciągnąć w spiralę zobowiązań.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Jesteś pretensjonalną osobą

Rzucając focha przedstawiasz swoje kompleksy i brak pewności siebie. Sytuacja nie układa się najlepiej, jeśli obrażasz się i żywisz urazę, kiedy ktoś prezentuje Ci brak zaciekawienia Twoją osobą np. przełożył spotkanie, nie wysłał wiadomości, albo nie podejmuje żadnych innych wysiłków. W praktyce pretensjami nie tylko nikogo nie przekonasz do tego na czym Ci zależy, ale dodatkowo nadwyrężysz waszą relację.

Chcesz zmienić partnera na siłę

Naturalnie to dobrze, jeśli chcesz dla swojego ukochanego wszystkiego, co najlepsze, aktywizujesz go do wytyczania nowych celów i pracy nad sobą – jednak w momencie gdy zachęcanie przeradza się w zastraszanie, {ultimatum|warunki|żądania|roszczenia|, albo zwykłe zrzędzenie to mocno uszkodzisz swoją zażyłość i uczucia Twojego partnera.

Źle oceniasz innych

Fakt, że jesteś niezmiernie wymagająca jeśli mowa o innych, nieważne, czy chodzi o przyjaciółki z pracy, sprzedawczynie ze sklepu czy kolegów swojego faceta, źle o tobie świadczy. Ktoś, kto w prosty sposób wystawia innym opinie, jest często niesprawiedliwy, małostkowy i zarozumiały. Z kimś takim trudno się żyje.

Próbujesz się dostosować do partnera

Jeśli lękasz się, że nie poradzisz sobie bez swojego partnera i musisz go zatrzymać nawet paląc mosty, to w chwili kiedy wyniknie konfliktowa chwila będziesz bardziej skłonna do ustępstw. Ale tego rodzaju przekonania grożą złamaniem równowagi uczuć i w ostateczności zniszczeniem związku. Ze względu na to trzymanie swojej strony, szczególnie w sprawach, które mają dla Ciebie większe znaczenie, wyjdzie na dobre nie tylko Tobie, ale również Twojej relacji.

Lubisz być w centrum uwagi

Mężczyźni nie lubią, gdy kobieta bez ustanku potrzebuje być w centrum uwagi. W byciu pewną siebie nie ma nic niewłaściwego jeżeli nie za każdym razem to ty musisz błyszczeć. Jeśli znajdujesz się w gronie kobiet, które za żadne skarby nie dadzą nikomu innemu grać pierwszych skrzypiec, to sama sobie wydajesz negatywne świadectwo.

Nie masz za bardzo swojego życia

Jeśli nie posiadasz żadnych przyjaciół, ani głębszych relacji z rodziną i centrum Twojego życia prywatnego stanowi Twój partner, to możesz mieć trudności. Tym silniejsze, jeśli on jak na złość ma bliskich znajomych i swoje życie towarzyskie. Taka sytuacja jest w stanie przyczynić się do tego, że on będzie czuł konieczność spędzania z Tobą czasu, a to nie będzie pozytywnie oddziaływało na jego uczucia do Ciebie.

Ciągle szukasz nowych opcji

Co prawda jest całkiem dobrze, ale zawsze mogłoby być lepiej. Przeważnie dlatego, że minęło już trochę czasu, motyle w brzuchu umarły i już nie ma tego ognia, on zgasł. Fala początkowej namiętności prędzej czy później zmniejsza się, a wasza relacja wchodzi w fazę dojrzałości. Jeśli pozwolisz się uwieść pokusie i zaczniesz rozglądać się za innymi, to możesz wpaść w pułapkę namiętności i nieprzerwanie zmieniać partnerów jak rękawiczki.