Przepowiednia dla mnie

Będziesz bardziej pozytywna

zamartwianie się, niepokój i stres to negatywne emocje, które mogą mieć ogromny wpływ na Ciebie. Kiedy przejmujesz się o to, co się wydarzy później, przechodzisz przez wszelakie negatywne rzeczy, które mogą się zdarzyć w twoim życiu i nie skupiasz się na dobrych stronach.

Nikt nie wie wszystkiego

Mowa o tym, że nigdy nie będziesz w stanie stwierdzić, co da Ci przyszłość. Martwienie się o coś, o czym nawet nie masz bladego pojęcia, jest najzwyczajniej w świecie nierozsądne. Wyzbądź się tej jednej rzeczy w swoim życiu i przestań zamartwiać się o to, co będzie dalej.

Będziesz się lepiej koncentrować

Przepowiednia dla mnie

Trzeba przemyśleć, ile razy byłaś w środku robienia czegoś i niespodziewanie utraciłaś skupienie przez własne nieuzasadnione i inwazyjne lęki w kwestii przyszłości. To możliwe, że dzieje się z tobą przez cały czas, a ty nawet o tym nie wiesz. Kluczem do świetnej przyszłości jest to, aby przestać przejmować się tak bardzo o to, co się wydarzy i po prostu iść z wiatrem i niech się wydarzy, co ma się wydarzyć.

Będziesz miała zdrowsze życie

Wychodzi na to, że, martwienie się czyni, że jesteś niespokojna, a niepokój kieruje do stresu. Jest powód, dla którego tak wielu ludzi podejmuje temat i rozpisuje się o różnych sposobach unikania stresu, a to ze względu na to, że jest on niewskazany dla twojego zdrowia. Nie czekaj, aż będziesz chora, z nadwagą i osłabiona, zanim przestaniesz się zamartwiać o swoją przyszłość. Zacznij już i po prostu pozwól, aby wszystko toczyło się samo. Twoje ciało będzie ci wdzięczne za to i zaczniesz obserwować, jak wielką robi to różnicę.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Wszyscy ludzie czują to samo

Jest to olbrzymi powód, aby przestać zamartwiać się o to, co będzie później, nawet jeśli jest to nieco trudniejsze do pojęcia. Nie jesteś sam w martwieniu się o przyszłość. Istnieją tony ludzi, którzy są w tej samej sytuacji, co ty. Z tego względu nie powinnaś czuć potrzeby, aby martwić się dzień w dzień o to, co będzie później, bo wszyscy inni się o nią martwią. Stań się początkiem ruchu, który zakończy obsesyjne wizje o to, co będzie kiedyś.

Łatwiej podejmujesz decyzje

Myślisz tak nierzadko o tym, co się wydarzy później, że jeśli myśl o podjęciu decyzji, która może wywołać jakąś zmianę w twoim życiu często pozostaje nieosiągana. W zupełności unikasz podejmowania decyzji, które mogą posiadać potencjał, aby w optymistyczny sposób zmienić życie.

Będziesz bardziej obecna w teraźniejszości

W momencie gdy przeznaczasz zbyt wiele czasu martwiąc się o przyszłość, nie dostrzegasz tego, co jest właśnie przed tobą. Są trzy części czasu – przeszłość, teraźniejszość i przyszłość – i spędzając tak wiele czasu w przyszłości, tracisz najważniejszą i najbardziej wpływową część – teraźniejszość.

Wyobraźnia lubi kolorować

Prawda jest taka, że twoje ciało usiłuje przygotować się na najgorszą opcję, więc twój umysł buduje te zamienne rzeczywistości, które są przerażające i powodują, że stresujesz się i irytujesz kierującymi się w Twoją stronę wydarzeniami. Powtarzaj sobie, że to, co ma mieć miejsce będzie lepsze niż twoje najgorsze myśli.

Lepsze radzenie sobie z konfliktami

Przejmowanie się o co wydarzy się potem powoduje, że radzenie sobie z scysjami w twoim życiu jest trudniejsze, z powodu tego, że momentalnie robisz się zestresowana. Dzięki odpowiedniejszemu radzeniu sobie z sporami będziesz miała dodatkowo poczucie spełnienia w swoim życiu.

Przyszłość po prostu jest

Prawdę mówiąc, przeznaczamy tak dużo czasu próbując stworzyć naszą przyszłość najlepszą jaka może być, gdyż myślimy, że nasza przyszłość jest kluczem do naszego szczęścia. Marnujesz tak wiele czasu przejmując się o coś, co nie jest tak ważne w naszym życiu. Oczywiście, musisz o tym myśleć od czasu do czasu, ale nigdy nie powinnaś przeznaczać przeważającej części swojego czasu będąc niespokojnym o to, co ma się odbyć, ponieważ to naprawdę kluczowe jest zaledwie to, co robisz tu i teraz.

Zmienisz swoje cele

Twoje cele i marzenia będą poddawać się modyfikacji przez cały czas. Jesteś w stanie ocknąć się któregoś ranka i pragnąć kierować się w zupełnie inną stronę w życiu, a to oznacza, że cała Twoja przyszłość idzie naprzód wraz z celami. Jaki jest sens w martwieniu się o coś, co będzie się modyfikować stale?

To jest nieuniknione

Przyszłość się wydarzy, bez względu na to, jak bardzo będziesz się zamartwiać lub usiłować się ją przeinaczyć. To jest po prostu fakt. Jeśli istnieliby ludzie, którzy mogliby kierować czasem, nie uważasz, że już dawno byśmy o tym usłyszeli? Martwienie się o coś, co odbędzie się bez znaczenia, co zrobisz, jest zupełnie bezcelowe. Tak naprawdę marnotrawisz swój czas, przejmując się tak silnie.

Świat dąży do zmiany

Jeśli żyłeś całe życie będąc określonym konkretnie, co pragniesz robić i kierowałeś się konkretną drogą, aby się tam dostać i nareszcie uzyskujesz przyszłość, którą za każdym razem widziałeś dla siebie to super. Natomiast przeważająca liczba ludzi dostrzeże znacznie inną rzeczywistość. Bez względu na twoje cele, świat jest bez przerwy zmieniającym się miejscem i będziesz zmuszony dopasować się do jego potrzeb.

Nie kontroluj wszystkiego

Jaki jest sens w inwestowaniu tyle czasu i energii w coś, czego nie jesteś w stanie zmodyfikować? Przyszłość będzie miała miejsce bez względu na to, co zrobisz. Najzwyczajniej w świecie przestań przejmować się o przyszłość, ponieważ zmodyfikuje się ona nieważne, co uczynisz, aby ją zmodyfikować. Pogódź się z tym, że twoja przyszłość jest tajemnicą i idź dalej.