Czy wróżki mówią prawdę ?

Dlaczego do nich chodzimy ? Oto kilka powodów:

Kierunek i wskazówki

Czasami ludzie najzwyczajniej potrzebują informacji zwrotnej, aby byli w stanie pozostać na poprawnej drodze. Wróżki mogą ukazać Ci obszary, które potrzebują polepszenia.

Polepszenie jasności

Ludzie mogą zdobyć jasność, otrzymując więcej informacji od wróżki i zdekonstruować wszelkie fałszywe przekonania, podejrzenia i postrzeganie w swojej egzystencji.

Czy wróżki mówią prawdę ?

Balans emocjonalny

Posiadanie jasności i balansu w życiu jest pożyteczne dla Twojej pewności siebie, co też odpowiednio odbije się na Twoim zdrowiu emocjonalnym.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Przygotowanie na nadchodzącą przyszłość

Nic nie jest zapisane w kamieniu. Jest jednak prawdopodobieństwo, że niektóre wydarzenia się odbędą. Wróżka pomoże Ci przygotować się na to, co możliwe, że zmierza w Twoją stronę.

Skontaktowanie się z przewodnikiem duchowym

Wszyscy posiadamy mistrzów duchowych, którzy przyglądają się naszym poczynaniom. Jednakże to połączenie musi być rozwijane. Wróżki mają duchową skłonność do zawierania takich połączeń i pomogą Ci w tej sprawie.

Pomoc pupilom domowym

Pomimo że większość ludzi nie rozumie wszystkich potrzeb i pragnień swoich zwierząt domowych, te czujące istoty posiadają swój osobisty język. Wróżki, które pracują ze zwierzętami, potrafią przeżywać energię zwierzęcia i przenosić te dane jego właścicielowi.

Przeszłe wcielenia

Wróżki są w stanie analizować twoje przeszłe życia i pomóc ci uświadomić sobie, jak poszczególne kwestie ilustrują twój trwający cykl życia. Zdobędziesz sporo jasności na temat cykli karmicznych i nie tylko.

Radzenie sobie z blokadami

Nie wszystkie przeciwności, z którymi ludzie się borykają, są rozpoznawalne. Wróżki potrafią zdobyć wejście do Twojego podświadomego umysłu i pomóc Ci wypuścić cykle karmiczne, krzywdy z dzieciństwa i wszystkie żale, których możesz się trzymać.

Kontakt z tymi, którzy odeszli

Wróżki są w stanie trafić do innych sfer w charakterze medium pomiędzy żyjącymi i tymi, którzy odeszli. Poprzez channelingi ze zmarłymi bliskimi, ludzie mogą zdobyć wszystkie dodatkowe dane, które ich bliscy mają dla nich.

Polepszenie empatii

Niektórzy ludzie bawią się w zrzucanie na siebie winy i są ofiarami swoich okoliczności. Wróżba zapewnia bezstronne spojrzenie na sytuację, co pomoże Ci mieć większą empatię i współczucie dla drugiego człowieka.

Potrzeba stania się osobą wysłuchaną

Człowiek może pragnąć jedynie, aby ktoś go wysłuchał, co samo w sobie jest terapeutyczne.

Odważniejsze podejmowanie wyborów

Nie wykluczone, że jakaś osoba pragnie podjąć niełatwą decyzję, ale nie jest pewna jej konsekwencji. Wróżka jest w stanie wypuścić na światło dzienne rozmaite możliwe zdarzenia w taki sposób, że te decyzje mogą być podjęte z wyższym stopniem pewności.

Rozważanie niewyobrażalnych możliwości

Nasze umysły potrafią być naszym najmocniejszym skomplikowaniem, powstrzymując nas od uzmysłowienia sobie odmiennych opcji. Osoba z zewnątrz, przypatrująca się z zewnątrz, potrafi zobaczyć rzeczy z innego punktu widzenia, sugerując Ci więcej możliwości, których uprzednio nie brałaś pod uwagę.

Żałoba

Jeśli odczuwasz ból z powodu straty, sesje ezoteryczne potrafią dać wspaniałą kurację dla tych, którzy są w żałobie, rzucając światło na życie pozagrobowe ich bliskich.

Inne podejście

Wszyscy posiadamy opcje, które ułatwiają nam dokonywać odpowiednich wyborów. Jednak możemy nie być świadomi wszystkich możliwości, które posiadamy. Czytanie z kart może odsłonić rozmaite ścieżki dla tych, którzy pytają o jakąś sprawę.

Twoja aura

Niektóre wróżki, które trudnią się w pracy z energią, potrafią zobaczyć, gdzie jakaś osoba może posiadać energetyczne problemy. Są w stanie też polecić rozmaite kryształy lub ćwiczenia, aby pomóc oczyścić czakry i doprowadzić do poprzedniego stanu równowagę ciała.

Wzmocniona intuicja

Jeśli nie dowierzałeś swoim odczuciom, otrzymanie zbliżonych informacji zwrotnych od wróżki jest w stanie pomóc Ci bardziej zaufać swojemu rozumowi. Po jakimś czasie osiągniesz lepsze zaufanie do tej umiejętności, co bardzo wpłynie na twoje rozeznanie w życiu.

Zwiększenie pewności siebie

Ludzie często nie zwracają uwagi swoje przeczucia, twierdząc, że ich założenia są irracjonalne. To może spowodować, że dużo osób poddaje w wątpliwość swój własny umysł i czuje się tak, jakby ich umysł robił im psikusy. Wróżba jest w stanie udowodnić słuszność założeń lub wątpliwości. Oprócz tego, potrafi to prowadzić do większego poczucia siły, co potrafi znacznie polepszyć pewność siebie.