Oznaki, że go już nie kocham

Masz gdzieś czy on Cię zdradza

Zakochana kobieta, czuje strach i smutek na myśl, że facet mógłby posunąć się do zdrady. W przypadku, gdy z jej strony nie ma żadnych uczuć, nie pojawia się żaden niepokój, smutek – nawet żal czy poczucie upokorzenia. Życiowy partner staje się dla niej całkowicie obojętną osobą.

Denerwujecie się z byle powodu

Każdy powód jest dobry, dlatego wciąż jest między wami gęsta i napięta atmosfera. Słowa i czyny partnera odbierane są jako ataki. Nawet jeśli niczego złego nie miał na myśli.

Nie planujesz z nim przyszłości

Wyobrażenia i plany jakie wobec niego masz są dużą podpowiedzią na temat tego, czy czujesz do niego coś więcej. Poza tym jest jeszcze jeden ważny aspekt emocjonalnego zaangażowania. To wspólne planowanie przyszłości oraz podobne pragnienia i wyobrażenia o życiu. Kochający się ludzie dzielą się ze sobą przemyśleniami dotyczącymi życiowych celów oraz opowiadają o marzeniach. Jeżeli między wami tego brakuje, to wyraźny sygnał, że funkcjonuje on tylko teoretycznie.

Wolisz spędzać czas w pojedynkę

Co czujesz, kiedy twój mężczyzna informuje cię, że spędzi weekend w pracy, a nie z tobą? Jeśli masz wrażenie, że tylko na to czekałaś, a nie rozczarowanie – to najwyraźniej miłość dawno już wygasła.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Nie odczuwacie więzy między wami

Chodzi o słynne „to coś”. Poczucie, że jesteśmy dla siebie stworzeni i łączy nas coś co nie zdarza się tak często.

Kwestionujecie swoje poglądy

Nawet w idealnym związku nie musimy mieć identycznego zdania na każdy temat. Kłopot pojawia się wtedy, gdy tylko nasze poglądy są dla nas logiczne i potrafimy się z tego powodu jedynie atakować.

Nie wychodzicie do ludzi

Nie ma możliwości aby być razem, chowając to przed wszystkimi. Mężczyzna powinien przedstawić cię wreszcie swoim przyjaciołom i rodzinie. Jeśli nie jest chętny abyś poznała ważnych dla niego ludzi, to coś jest na rzeczy.

Musisz udawać kogoś innego

Powoli sobie uświadamiasz, że przestałaś do końca odpowiadać jego oczekiwaniom i próbujesz ratować związek w ten sposób. To tylko wydłuży czas upadku związku , który właściwie już dawno upadł.

Czujesz się manipulowana

W zdrowej relacji każdy ma też czas dla siebie i może mieć swoje prywatne sprawy. Gdy tak oczywiste kwestie stają się powodem do sporów, wtedy jest czas na podjęcie decyzji o rozstaniu.

On bardzo działa Ci na nerwy

Kolejną oznaką braku miłości jest to, że masz poczucie, jakby on nieustannie Cię denerwował. Dawniej na niektóre zachowania faceta przymykałaś oko a może nawet niektóre z nich wydawały Ci się słodkie. Teraz, gdy o nich pomyślisz, ogarnia cię irytacja.

Unikacie dotykania się nawzajem

Można nawet powiedzieć, że unikacie siebie jak ognia. Chodzi o każdą formę cielesnego kontaktu – nie tylko igraszki, ale również trzymanie się za ręce, obejmowanie czy gładzenie po twarzy.

Nie umiecie się porozumieć

Kiedyś rozumieliście się bez słów, a teraz nawet nie próbujesz walczyć o zgodę i porozumienie. Złe emocje są czymś absolutnie naturalnym w waszej relacji.

Samotność w związku

Tak, nawet w relacji z partnerem czy bliskimi można mieć poczucie osamotnienia. Chodzi o taką sytuację, kiedy mimo tego, że teoretycznie masz kogoś obok siebie, jednak brak między wami wzajemnego zrozumienia. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że nie możesz porozmawiać z facetem na każdy temat, bo nie zgłębi twoich odczuć albo w ogóle nie będzie chciał cię wysłuchać.

Zastanawiasz się nad rozstaniem

Jakiś czas temu myślałaś dużo o waszej wspólnej przyszłości, natomiast obecnie myślisz raczej o tym, jak uwolnić się od partnera. Zastanawiasz się, jakbyś to zrobiła, co wydarzyłoby się później i jak on by to zniósł.

Różnica zdań zawsze kończy się awanturą

Brak porozumienia to moment, kiedy warto przedstawić swoje stanowisko. Ale wy już tego nie robicie, bo od razu między wami dochodzi do konfliktów.

On nie jest już dla Ciebie atrakcyjny seksualnie

W początkowej fazie relacji pomiędzy partnerami jest zwykle duża chęć bliskości i wręcz nie mogą oderwać się od siebie. Po dłuższym czasie ona nieco słabnie, ale nie ma powodu do niepokoju, gdyż to sytuacja całkiem normalna. Partnerzy nadal czują do siebie pociąg – po prostu wielki szał minął. Jeśli jednak na myśl o zbliżeniu, ogarnia cię niechęć, to być może trwanie nadal w tej relacji jest zwyczajnie bezsensu.

Oznaki, że go już nie kocham

Twoi bliscy są przeciwko

Zwykle nie liczymy się z ich opinią, bo to przecież wyłącznie nasza sprawa. Zastanów się jednak, dlaczego wszyscy bliscy nie są do końca zadowoleni z twojego wyboru.

Nie szanujesz go

W związku najważniejszy jest szacunek. Z biegiem czasu nie powinien on być mniejszy niż na początku – wskazana jest odwrotna tendencja. Brak szacunku oznacza coś bardzo złego. Zbliża się koniec i nieważne, co do tego doprowadziło.

Uważacie, że nie da się tego naprawić

Przestaliście walczyć o związek i oboje macie tego świadomość. Najwyraźniej czekacie na ruch drugiej osoby, która postanowi w końcu powiedzieć: najwyższy czas abyśmy rozeszli się w swoje strony.

Macie duże problemy z komunikacją

Umiejętność rozmowy to jeden z tych elementów związku, bez którego nie może on istnieć. Jeżeli nie wkładasz w nią żadnego wysiłku, nie jesteś już zaangażowana uczuciowo w tę relację. Wcześniej robiłaś to także dla siebie, a teraz masz poczucie, że nie warto.