Tarocistka online. Czy warto ?

Poradzenie sobie z rozczarowaniem w życiu

W pewnym momencie życia niemal każdy doznaje straty i pękniętego serca. Kiedy nic się nie układa, wróżba z Tarota jest w stanie udzielić Ci wsparcia by uwolnić się od bólu i na nowo pozyskać wiarę.

Bycie w zgodzie z samym sobą

Życie w cnocie wymusza, aby to, co mówisz, kłębi się w Twojej głowie i myślach i wykonujesz, było harmonizowało ze sobą. Aby uzyskać ten wzniosły styl życia, trzeba znaleźć i pozyskać swoje rzeczywiste „ja”. Czasami okazuje się to być naprawdę trudnym zadaniem. Nacisk ze strony społeczeństwa i niecne miary sukcesu potrafią odwrócić nas od naszej prawdziwej natury. Lęk przed porzuceniem, strach przed niedopasowaniem, odczucie porażki są w stanie wedrzeć się do naszej psychiki i pozbawić nas radości. Tarot sugeruje na pewno środki zapobiegawcze i jest w stanie nas wtrynić znowu na mocniej zrównoważone tory.

Tarocistka online. Czy warto ?

Mówienie w swoim imieniu

Tarot zmusza, abyśmy odnaleźli swój głos, ale wymigiwali się od ostrych słów. Karty nakłaniają nas do zaabsorbowania się w zdrową debatę. Przesłania kart wspomagają naszą umiejętność do ulokowania emocji na bok, bycia sprawiedliwym i zrównoważonym w naszych opiniach, czujnego stosowania słów i zawiązywania decyzji z przekonaniem o ich przemyśleniu.

Wzbogacenie swojego wnętrza

Wszyscy musimy praktykować doskonalenie się. Oznacza to, że trzymamy się jedynie tych rzeczy, które są nam niezbędne, których używamy lub które kochamy. Nieporządek, graty, niepotrzebne przedmioty – wszystko to powinniśmy wywalić lub oddać do utylizacji. Gotówka w naszych portmonetkach i środki na naszym koncie bankowym muszą być traktowane z szacunkiem. Po sesji z kartami odkryjesz, że stałaś się zmotywowana do praktykowania samodyscypliny i wdzięczności.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Poszukiwanie mądrości życiowej

Co jest takiego pokręconego w szukaniu mądrości? Co jest niezrozumiałego w edukacji i dyscyplinie? Zastanów się nad możliwością jaką jest życie ograbione z mądrych porad lub wiary w siłę wyższą… Tarot pomaga nam zrozumieć i zaakceptować, że życie, tak bolesne i niesprawiedliwe jak to zazwyczaj bywa, może być również znaczące i istotne.

Czasami to dobra zabawa

Tarot potrafi dostarczyć Ci powodów do imprezowania! Radość i śmiech są istotnymi rezultatami postawienia kart. Twoja sesja podniesie Cię na duchu i sprawi, że poczujesz się jakbyś już nie była ociężała. Tak, Tarot kocha się bawić. I po odpowiednim odczycie, Ty także będziesz.

Zdjęcie blokady w życiu

Utknęłaś ? Wszyscy tam byliśmy… praca, która nigdzie nas nie zaprowadzi, relacje pokroju „lepszy rydz jak nic”, niekomfortowe warunki lokalowe… Cokolwiek to jest, odczyt Tarota umie pomóc Ci odzyskać energię.

Zdobycie nowego przeżycia

Zdecyduj się na coś nowego! Zapewne istnieje w Twoim życiu dziedzina, która wydaje Ci się drogą prowadzącą donikąd. Przeciwstawianie się wobec zmian kieruje zaledwie do stagnacji. Tarot ma wpływ niczym idealna latarka, spychając blokady na drodze i pokazując możliwości. Za cenę paru nietanich kaw możesz doświadczyć czegoś, co naprawdę może ofiarować dużego kopa energetycznego! Bo świeże spojrzenie może okazać się właśnie tym, czego potrzebujesz, aby obudzić w sobie rewolucyjnego ducha.

Autorefleksja

Poszukując wiedzy i odkrywając prawdę, wkrótce odszukamy nasze własne, świecące światło. Naszym końcowym celem staje się zdolność do sugerowania porad zagubionym, pocieszania zbolałych i dodawania otuchy pękniętym sercom.

Jasność w życiu

Bystry umysł jest doskonałym aparatem. Jest to nie mająca ceny zdolność, aby móc ustanawiać prędkie i zdecydowane postanowienia, a następnie jasno tłumaczyć swoje opinie i życzenia. Przesłania Tarota wymagają, abyśmy stosowali godność i szacunek do naszych procesów decyzyjnych. Kiedy zastanawiamy się nad różnymi wyborami, trzeba kierować się naukami kart, odkładając nasze emocje na bok, pozwalając przeczuciu rozświetlić ciemność i przymykając oczy na rozproszenie uwagi. Rozkład tarota udzieli Ci pomocy w taki sposób by zyskać spokój i wyjście w trudnych sprawach.

Uwolnij się od tego, co Ci szkodzi

Nie, karta Śmierć NIE oznacza, że Ty, Twój pies, babcia, czy ktokolwiek inny w Twoim życiu jest w groźnym niebezpieczeństwie. Przesłanie tej karty odnosi się do naszej potrzeby uchronienia się od złych przekonań, toksycznych relacji, niecnych dążeń lub czegokolwiek innego, co wstrzymuje nas przed życiem pełnią życia.