Zaklęcie na odwrócenie pecha

Zanim znajdziesz jakieś zaklęcie na pecha sprawdź proszę poniższą listę rzeczy, które przynoszą pecha. Być może po jej analizie uda Ci się odgonić pech ze swojego życia:

Niepotrzebne rzeczy

Przedmioty, które otrzymaliśmy od ludzi, z którymi już nie nie mamy kontaktu, pokłóciliśmy się lub rozstaliśmy się w nerwowej atmosferze rozsądniej jest się ich pozbyć. Cała negatywna energia, jaka płynie z nich, potrafi rozprzestrzenić się na nasz dom i na nas.

Bujane krzesło

Zgodnie z irlandzkimi przesądami pusty bujany fotel przyciąga siły nieczyste, które chętnie się w nich rozsiadają. Zatem może lepiej nie posiadać takiego bujanego fotela niż później się bać.

kaktus w mieszkaniu

Zaklęcie na odwrócenie pecha

Osoby, które wierzą w przesądy, powinny sobie odpuścić posiadanie kaktusów. Feng shui wskazuje, że rośliny, które mają kolce (wszystkie oprócz róż) są wypełnione negatywną energią oraz pechem więc ich właściciel musi być ostrożny w tej sprawie. Osoby przesądne muszą oprócz kaktusów pozbyć się zwiędłych i przesuszonych kwiatów.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Ustawienie miejsca do spania

Jednym z przodujących grzechów w aranżacji to ulokowanie łóżka w ten sposób, aby nogi były zwrócone do drzwi. To nie jedyny powód, aby tak właśnie go nie lokować. Przesądy mówią, aby chlubić się wieloletnim i szczęśliwym życiem, wezgłowie musi być zorientowane na południe.

Nieaktualna karta w kalendarzu

Stary kalendarz to porównywalny znak pecha co zniszczony zegar. Według przesądów zatrzymanie na danym dniu jest w stanie wprowadzić pasmo nieszczęść. Aby uchronić się przed pechem, lepiej pamiętaj o pozbywaniu się przestarzałych kartek kalendarza.

Zepsuty zegar

Zegary szczególnie te pamiątkowe, rodzinne, przekazywane z pokolenia na pokolenie posiadają swój wdzięk. Jednak jeśli się zniszczą i nie jesteśmy w stanie ich przywrócić do poprzedniego stanu to rozsądniej jest je wyrzucić. Przesąd mówi, że zegar, który przestał działać nagle i nieoczekiwanie pokazuje godzinę nieszczęścia. Zgodnie z zasadą Feng shui nieprawidłowo funkcjonujące urządzenia, które odmierzają czas, są w stanie przynieść mnóstwo szkód.

Popękane lusterko

Zgodnie z zasadą feng shui nie może być ułamane, odbarwione i uszkodzone. Musimy je nieustannie utrzymywać w czystości. Lepiej dodatkowo nie ustawiać ich naprzeciwko łóżka. Istnieje dodatkowo od wielu lat przesąd, że uszkodzone lustro to siedem lat nieszczęścia. Rysa na własnym odbiciu również nie wróży nic dobrego.

Pawie pióra

Pawie pióra w domu sygnalizują komplikacji w życiu rodzinnym. Przesąd ten wywodzi się z charakteru tego zwierzęcia. Paw jest wielce czujny, w sytuacji niebezpieczeństwa ogłasza donośny alarm. Dlatego przyjęło się, że paw może przeczuć nadciągającą śmierć. Możliwe, że stąd w niektórych z nas jest zakorzeniony lęk przed pawimi piórami.

Źle przetrzymywana miotła

Trzeba nie zapominać, że jej odstawienie na bok ma znaczenie. Po zakończeniu zamiatania miotła a dokładniej jej włosie musi być skierowane każdorazowo do podłogi. Ustawiona w przeciwnym kierunku przyniesie do mieszkania pecha i przepędzi miłość.

Myśliwskie zdobycze

Wypchane zdechłe zwierzęta na ścianie to najbardziej spotykana dekoracja w starych drewnianych chatkach i nikt ich już nie chce wieszać na ścianach w swoich pięknych mieszkaniach. Oprócz prostych takich ludzkich niechęci do takich „ozdób” to poza tym dostarczają one najgorszy typ pecha, związany ze śmiercią.