Stawianie tarota sobie. O czym pamiętać ?

Nie ma złych kart tarota

Są karty tarota o złej renomie, natomiast musisz wychwycić, że w rzeczywistości nie ma nieodpowiednich kart tarota. Na przykład, karta śmierci bardzo rzadko oznacza dosłowną śmierć. Bardziej oznacza znaczącą zmianę w Twoim życiu, taką jak między innymi uzyskanie dyplomu lub zmiana miejsca zamieszkania. W związku z tym karta ta umie faktycznie wręczyć Ci sposobność wyobrażenia sobie, jak możesz odmienić swoje życie.

Możesz czuć się świetnie

Podczas czytania kart tarota, możesz wyczekiwać satysfakcjonującego, pełnego werwy uczucia. Wróżba z kart tarota pozostawi Cię zmobilizowaną i zainspirowaną. W związku z tym po prostu pozostaw otwarty umysł i rozważ odczytywanie kart tarota jako coś sprawdzonego dla Twojego dobrego samopoczucia.

Stawianie tarota sobie. O czym pamiętać ?

Często interpretacja rozkładów zajmuje sporo czasu aż nastąpią zmiany w Twoim życiu

Karty Tarota znaczą mnóstwo różnorakich rzeczy, które mogą przekładać się na rozmaite aspekty w Twoim życiu. Możesz nie być w stanie rozwikłać od razu, co oznacza rozkład. Ale jak tylko zaobserwujesz, jak to się rozwija w Twoim życiu, możesz potrafić zidentyfikować powiązania między tym, co się dzieje a tym, co pokazały karty.

Wróżby mogą, ale nie muszę być dokładne

Funkcjonuje parę metod na tasowanie kart i funkcjonuje także dużo sposobów na rozmieszczenie ich na stole. Sposób, w jaki karty są tasowane i ukazywane może mieć wpływ na odczyt i są przypadki, w których przewidywania mogą nie być w pełni konkretne. Z tego względu, najlepiej jest przyjść bez jakichkolwiek oczekiwań co do zyskania odczytu.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Pomoc w interpretacji rozkładów

Bądź życzliwa w stosunku do osoby, która Ci wróży i zaufaj jej, ponieważ będzie ona mogła pomóc Ci odczytać karty. Twoja relacja z tarocistką stanowi olbrzymie znaczenie w procesie rozgryzieniu rozkładu, a dzieląc się swoimi myślami i emocjami z nią, będzie w stanie lepiej Cię poprowadzić. Bądź pewna, że nie będzie Cię osądzać, ani pouczać.

Poznaj nieznane

Kiedy udajesz się na czytanie kart tarota, przygotuj się na przyjęcie nieznanego. Baw się wspaniale w odkrywaniu siebie poprzez symbole, które karty Ci zilustrują.

Dowiedz się czego oczekujesz od kart

Przed otrzymaniem wróżby z kart tarota, należy przygotować zestaw pytań, na które życzysz sobie osiągnąć odpowiedzi. Pytania, które sporządzisz będą kierunkiem Twojej wróżby. Z tego względu istotne jest, abyś skupiła swoje myśli i pomyślała, na co chcesz zdobyć odpowiedzi. Bądź także przygotowana na to, że być może dowiesz się więcej niż to, o co pytałaś.