Dwa związki jednocześnie…

Myślisz o jednym, gdy jesteś z drugim

Jeśli jesteś zauroczona w dwóch osobach, to może zdarzyć się tak, że jesteś zdecydowanie uradowana, gdy jesteś z tymi osobami osobno. Albo może zdarzyć się, że nigdy nie czujesz się do końca dobrze, z uwagi na to, że druga osoba weszła do twojego umysłu i czujesz się źle.

W twoich myślach jest też ktoś inny

Wszyscy mamy skłonność, aby pozwolić naszym umysłom wędrować do osoby, w której jesteśmy zakochani. Jest to absolutnie naturalne. Ale w chwili kiedy twój umysł wędruje do dwóch osób, a wręcz więcej, a nie do tego kogoś wyjątkowego, to może to być wywołane tym, że czujesz się rozdarta wewnętrznie. Skoncentruj się na tym, gdzie prowadzi Cię twój umysł i spróbuj wykorzystać tę kreatywność i uczynić coś pomysłowego dla twojego związku.

Dwa związki jednocześnie...

Problem w sypialni

Klasyka takich sytuacji czyli rozmyślanie o jednej osobie w czasie stosunku to pospolity kłopot. Na nieszczęście, sytuacja jest zbliżona z wymawianiem imienia tej drugiej osoby. Staraj się unikać tego ostatniego.

Twoi przyjaciele nie wiedzą kogo kochasz

Musisz postawić im niełatwe pytania. Jeśli nie są w stanie ofiarować ci nieskomplikowanej odpowiedzi, to może być po prostu tak, że nie istnieje łatwa odpowiedź, aby jej udzielić.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Po prostu to czujesz

…od obu z nich. Wiesz, w jakiej chwili jesteś zauroczona. To uczucie. Jesteś z nim zaznajomiona i poznasz je, kiedy je odczujesz, nawet jeśli już czujesz je do kogoś innego.

Nie lubisz być traktowana poważnie tylko przez jedną osobę

Jeśli nie jesteś całkowicie zainteresowana monogamią, to kiedy jedna osoba zaczyna opowiadać o przyszłości lub dawać ci uwagę – i jest niezmiernie widocznie skupiona jedynie na tobie – będziesz miała dziwne odczucie. Prawdopodobnie poczujesz bojaźń i dyskomfort, nawet jeśli jest to osoba, w której możesz być zauroczona.

Masz problem z wyborem tego ważniejszego kogoś

Kiedy rozgrywają się ogromne wydarzenia – dostajesz nową pracę, twój pies umiera, otrzymujesz informację o nowej serii ukochanego serialu – pojawia się reakcja, aby skontaktować się z osobą numer jeden. Jeśli nie wiesz, do kogo najpierw zadzwonić, to coś może być nie tak.

Źródło: https://blog.otylia.pl/czy-mozna-kochac-dwie-osoby-jednoczesnie/