Czat z wróżką…

Czego się spodziewać po kontakcie z wróżką ?

Dobry klimat

Wróżka , że ludzie, którzy przychodzą do niej z wizytą, są z całą pewnością zdenerwowani i zdezorientowani. Szczególnie ludzie, którzy odwiedzają wróżkę z nadzieją na sugestie mające związek z utrapieniami, które mają. Zawsze dbają o to, aby ich goście czuli się oczekiwani. Też po to, aby uzmysłowić im, jak świetnie zdają sobie sprawę, jak bardzo są rozdrażnieni i aby pomóc im się opanować.

Możesz być zapytana o sprawy osobiste

Czat z wróżką...

Wróżka musi połączyć się z tobą w ten sposób, żeby dała radę osiągnąć jaśniejsze i sensowniejsze odczyty w oparciu o Twoje wibracje. Nawet przodująca wróżka będzie musiała zapytać Cię o Twoje prywatne sprawy i nakreślić Ci pewne części tego, co zobaczyła lub uzyskała od Ciebie. Pamiętaj, że nawet wróżki muszą rozumieć odczyty, które dostają.

Pierwsza wizyta to tylko pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta jest ciężka. Jesteś podenerwowana i masz dużo wymogów. Nie oczekuj jednak, że pierwsza wizyta udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje wątpliwości lub powie Ci wszystko o Twoim życiu. Identycznie jak Ty jesteś podenerwowana i starasz się szukać pomocy, tak samo wróżka stara się nadać sens wszelakim wibracjom i wizjom, które otrzymuje od Ciebie, aby dać Ci dokładne odczyty, które są sensowne.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Konkretne pytania

Możesz iść do wróżki, aby zdobyć informacje na temat danych rzeczy. Między innymi, chcesz się dowiedzieć, czy osoba, z którą się zaprzyjaźniłaś, jest dla Ciebie trafiona lub czy jest to kariera, która jest dla Ciebie najlepsza. Stawianie prostolinijnych pytań może być użyteczne tak samo dla Ciebie, jak i dla wróżki, dzięki czemu będzie ona zdawała sobie sprawę, na czym się skupić. Przeżycie pójścia do wróżki, niezależnie od tego, czy jest to rozmowa online, czy też fizyczna wizyta, może być przytłaczające. Czasami odczyty mogą nie posiadać dla Ciebie sensu w chwili wizyty. Ale znaczenia z pewnością w niedalekiej przyszłości się rozwiążą. Zawsze będą znaki, na które trzeba zwrócić uwagę, które mają związek z twoim odczytem. Wróżka pokieruje cię, abyś odkryła więcej o sobie i o tym, co potrafisz, aby posiąść większą kontrolę nad własnym życiem. Te odczyty pomogą Ci oprócz tego rozgryźć, jak Twoja przeszłość wpływa na Ciebie.

Dobrze jest nie czuć się związanym z jedną wróżką

Zdarza się tak, że Ty i wróżka, u której byłaś niezbyt do siebie pasujecie. Jest to oczywiście normalne, nie powinnaś pozwolić, aby to zniechęciło Cię do znalezienia kogoś innego. Oczywiście nie świadczy to, że coś jest nie tak ani z tobą, ani z wróżką. Być może po prostu wasze energie nie okazały się dobrane. Nie świadczy to, że nie będziesz czuła się dobrze z inną wróżką.

Zawsze możesz poprosić o wyjaśnienie

Czy coś jest dla Ciebie niezrozumiałe? Twoja wróżka będzie zadowolona, jeśli usłyszy Twoje pytania lub obawy. Twoja wróżka musi objaśnić w odczycie to, co nie jest dla Ciebie do końca zrozumiałe. Im bardziej będziesz się czuła zrelaksowana, tym dokładniejsze będą Twoje wibracje. I tym bardziej odczyty będą miały sens zarówno dla ciebie, jak i dla wróżki.