Czy powrót po rozstaniu jest możliwy ?

Chce spełniać Twoje marzenia

Czy często powtarzałaś, że pragniesz spędzić wakacje we Włoszech? On przed momentem tam był. Mówiłaś, że pragniesz wyjść do opery? On właśnie tam jest. I jakoś się o tym dowiedziałaś. Przypadek?

Wpadacie na siebie dość często

Jeśli dobrze się znaliście, on wyśmienicie wie w jakim miejscu oraz czasie będziesz. Jeżeli w gruncie rzeczy nie chciałby mieć z tobą nic wspólnego, unikałby tych miejsc jak ognia. On tymczasem notorycznie staje ci na drodze. Oczywiście „przypadkiem”, jak twierdzi…

Nie pali mostów z Twoją rodziną

Czy powrót po rozstaniu jest możliwy ?

Czemu on dzwoni do twojej matki, ojca lub brata? W jakim celu utrzymuje z nimi kontakt? Zapewne po prostu ich lubi, ale… nie ma to większego sensu, bo nie pozwala się odciąć starych czasów. Widocznie nie chce wypaść z obiegu. Utrzymując kontakt z twoją rodziną, pokazuje, że wciąż jest obecny w twoim życiu.

Odzywa się do Ciebie pod wpływem

Alkohol ułatwia nam kontakty z innymi ludźmi. Stajemy się bardziej otwarci i szczerzy. Mówimy to, co w rzeczywistości myślimy. Jeżeli on wydzwania lub wypisuje do ciebie wiadomości gdy się napije, coś jest na rzeczy. Nawet jeśli są to obelgi, najprawdopodobniej nie daje sobie rady z emocjami. Należałoby dokładnie przeanalizować, jak on się zachowuje po wypiciu.

zamów wróżbę zobacz jak zamówić wróżbę z kart

Stroni od ludzi

Siedzi w domu, zaniedbuje się, nie spotyka się ze znajomymi bywa, że nawet nie pojawia się w pracy? Widocznie pojął, że popełnił błąd i jest zasmucony tym, co się stało.

Rozszalał się na facebooku

Wcześniej wrzucał posty przelotnie? Rzadko pokazywał swoje życie osobiste, a teraz cały czas chwali się, jak to cudownie się bawił? Tu koncert, tam piwko z kolegami, tu beztroski wypad na cały weekend? Czyni to wszystko na pokaz, żeby Ci dowieść, że wcale nie jest mu źle z powodu zakończenia waszej relacji. Ma nadzieję, że zobaczysz te wszystkie informacje.

Chce gadać o swoich problemach

Bezspornie świetnie sobie przemyślał, z jakiego powodu doszło do zakończenia relacji i chciałby z tobą o tym podyskutować. Cóż, każdy może popełniać błędy. Ważne, wyciągać z tego wnioski.

Nadal się Tobą bardzo interesuje

Przed momentem zerwaliście, a on co chwilę dopytuje, jak się czujesz i jak sobie radzisz – dzwoni lub pisze? Najwyraźniej pragnie, żebyś i ty zapytała o to samo. Poza tym pragnie wykazać się troską i skłonić cię do rozmowy na temat waszego rozstania.

Wciąż jest wściekły

Mowa tu o emocjach. Dopóki są, wciąż jesteś dla niego istotna. Możliwe, iż to wcale nie ty jesteś odpowiedzialna za wasze rozstanie, lecz on już sam nie wie, co ma zrobić ze swoimi emocjami i zmuszony jest przenieść na kogoś odpowiedzialność. Gdybyś nic dla niego nie znaczyła i gdyby był zadowolony z tego, jak potoczyły się wasze losy, nie traciłby siły na to, żeby do ciebie wydzwaniać lub wysyłać emocjonalne SMS-y.

Szybko znalazł sobie kogoś na Twoje miejsce

Jak mawiają – klin klinem. Jeśli on bardzo szybko zaczął umawiać się z kobietą, którą niedawno zapoznał, najwyraźniej z determinacją próbuje o tobie zapomnieć. To dziecinne gierki i bardzo nie fair w stosunku do tej drugiej osoby, ale cóż… Kto nadąży za mężczyznami?

Jego przyjaciele Cię śledzą

Mogą to być również wasi wspólni znajomi, którzy informują go często nie na jego prośbę, ale dopóki ich nie upomni, coś jest na rzeczy, co u ciebie słychać, jak sobie radzisz, czy tęsknisz. Jeśli wasi znajomi ciągle wam kibicowali, siłą rzeczy będą próbowali, żebyście się pogodzili.

Chce się zmienić

Pamiętasz, jak się wściekałaś, że notorycznie chodzi w tym samym? Że rzadko się goli lub niezdrowo odżywia? Jak to się stało, że teraz nagle wszystko to zmienił? Bardzo możliwe, że pragnie ci udowodnić, że wziął sobie do serca wszystko to, o czym wspominałaś. Liczy, że dasz mu kolejną szansę.

Nie chce mówić o swoim życiu

Nie przechwala się, unika rozmów o spotykaniu się z innymi. Nawet jeżeli z kimś randkuje, nie traktuje tego poważnie i nie chce cię ranić. Jeżeli zatrzyma takie informacje dla siebie, istnieje większa szansa, że będzie miał okazję odbudować wasz związek.

Jest bardzo zazdrosny

Zobaczył cię gdzieś na mieście albo widział jakąś fotografię. A może usłyszał, że kręci się wokół ciebie jakiś mężczyzna. Podpytuje, robi ci wyrzuty, ma pretensje. Wszystko to znaczy, że nie poradził sobie z waszym rozstaniem i cały czas jesteś dla niego ważna. Koniec jest w chwili, kiedy pojawia się brak zainteresowania.